Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nincs kigyúrva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nincs kigyúrva, találhat magának így is nőt, akinek bejön?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy a nőket csak a testépítők vonzzák, kis bicepsszel nincs esélye az embernek.

Van olyan itt, aki nem kigyúrt, nem is izmos, vékony alkatú, és talált magának barátnőt? Hogyan csinálta? Én nem akarok barátnőt, nem is próbálkoztam még, de elméletben érdekel. 27/F



júl. 24. 02:08
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjátok már ezeket a sztereotípiákat.

Én pl. most egy olyan pasiért vagyok oda, akinek ugyan széles válla van, de nem túl izmos, vagyis tök átlagos, kigyúrtnak semmiképp nem nevezhető.

júl. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb ferfi nem kigyúrt.

A legtöbb nő nem szabatja, tölti szét magát.

júl. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
67%
Azért a kigyúrt és vékony között elég széles a skála. Ha 180 centire vagy 50 kiló, az természetesen hátrány párkeresésnél.
júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
47%
Nő vagyok, az én párom mackósabb testalkatú, de nem kövér, és imádom. 9 éve együtt vagyunk. Nekem soha nem jött be sem a vékony testalkat, sem a kigyúrt, sem a sportos. Nekem ez az ízlésem. Nagyon általánosítassz kérdező.
júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
31%
182/82 vagyok és van barátnőm.
júl. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
11%
Sportos vagyok, enyhen izmos, tobb csajom is van. Nem kell kigyurtnak lenni csajozáshoz
júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Csinos nőt csak úgy találsz ha izmos vagy sőt még az átlagos nőkhöz és a csúnyákhoz is kell valamennyi izom.
júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%
A férfiak 95 százaléka nem kigyúrt,csak szólok.
júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%

Ma már egy nőnek sincs esélye enélkül. Ilyen lett a világ, ennyire magasra került a léc.

170/58 vagyok, most már csak simán vékony (régen túlságosan), nincs izom = nincs formás fenék, lábak, kar és has - le sem szarnak.

júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de rengeteg nő van az ismeretségi körömben minden korosztályban, és 1nek van kigyúrt pasija, de hát ő maga a (a nő) is személyi edző, így érthető. Az más kérdés, ha te nőszámba csak az instamodell meg fitneszmodell külsejű nőket veszed, akkor nyilván kisebb az esély, hogy találsz magadnak vkit, ha te nem vagy az ő férfi megfelelőjük.
júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!