Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-35 év közötti nők! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 év közötti nők! Szerintetek jó ez a kép Tinder kezdőképnek?

Figyelt kérdés

[link]


A véleményekkel kulturáltan ha lehet. :D



júl. 23. 21:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon jó, de én férfi vagyok (nem vagyok meleg). Sajnos a nőknek nem lehet manapság megfelelni, főleg online.
júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
52%

Mi a baj a fószer hajával?!?


Ez egy természetes vagy legalábbis annak próbálni látszó kép akar lenni.


Magyarán azt kapod amit a képen látsz egy pasit aki szereti a kutyáját, akinek laza a stílusa.


Szerintem ők tesó ne keljen olyan nő aki itt a hajodn meg a pólón problémázik jobb kerülni az ilyet.

júl. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Ne számíts sok matchre bár férfi vagyok szóval lehet nem számít a véleményem
júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A mosolyom azért ilyen mert próbáltam nem elröhögni magam. :)

A hajam valóban közelebb van a "mosni kéne már"hoz, mint a frissen mosotthoz, de én szeretem igy. :D Frissen mosva nagyon dús és zavar.

A hossza egyik nőnek igy jön be, a másiknak meg röviden. Ezzel nem tudok mit kezdeni, a félhosszút szeretem.

A pólóm valóban nagy rám. :D

A helyszin pedig azért a házban van, mert kint nem áll megy egy pillanatra se Röszke. :D


Mindenkit felpontoztam! Egymást meg ne pontozzátok már le kérlek. A gyakoris szinvonalhoz képest szerintem korrekt válaszokat kaptam. :D

júl. 23. 22:57
 15/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok fent társkeresőkön, de szerintem ez egy teljesen jó kép. Jól látszol rajta egy természetes helyzetben, illetve egy aranyos kutyával (ami rögtön jó beszélgetésindító).
júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Köszi!


Amúgy az a kedves troll aki a válaszolóknak ir a nevemben, az abba hagyhatná ezen tevékenységét. Tiszteld a másik vadászt. :D

júl. 23. 23:53
 17/37 anonim ***** válasza:
45%

Nem akarom elvenni a kedvedet a netes társkereséstől, de nem vagy elég jó pasi ahhoz, hogy találj a neten egy nem ronda barátnőt.


Nem vagy csúnya sem, de elég jóképű sem ahhoz (normálisabb hajjal sem lennél), hogy sikered legyen a neten.


Mindenképp élőben próbálkozz.

júl. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
64%

16

És még szimpatikus is vagy. Drukkolok.

júl. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
20%
Meggyőző.
júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem rossz. Talán azon lehetne javítani, ha kint a természetben készülne a kép, akár kertben vagy séta közben. Lehet, hogy megkérnék valakit, hogy segítsen fotózni, úgy talán természetesebben hat, hogy nem kell a telefonnal, kutyával bűvészkedni.

Tudom ám milyen, amikor kutyával próbálsz egy jó képet csinálni, amin látszódtok mind a ketten... Egy birkózás. :D

júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!