Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-35 év közötti nők! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-35 év közötti nők! Szerintetek jó ez a kép Tinder kezdőképnek?

Figyelt kérdés

[link]


A véleményekkel kulturáltan ha lehet. :D



júl. 23. 21:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
45%

Felejtsd el, instant kukázni fognak, átpörgetnek a csajok.

De ha nem hiszel nekem nyugodtan próbáld ki. Kíváncsi leszek hány like-ot kapnál... (szerintem nem sokat).

júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
59%
Semmi baj nincs vele, sok sikert kívánok.
júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően aranyos kép, jó a kisugárzásod, kutyásoknál biztos pluszpont, kedves a mosolyod - sztem azzal tudnál rajta kicsit segíteni, ha jobban ki lenne fésülve a hajad, és nem tudom, hogy a fényviszonyok miatt van-e, de kicsit zsírosnak is tűnik. Persze, szép dolog az, ha vki őszinte képet tesz fel, de azért ilyen helyeken mindig igyekszik mindenki a saját maga legjobb verzióját feltölteni.
júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos tegnap lettem 35 :(

Szerintem nagy jó kép és a kutya is nagyon aranyos. Milyen fajta ?

júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Jó, mondjuk ha nem a te kutyád akkor nem ezt tenném ki.

Én sokszor macskás kép miatt húzok jobbra embereket, majd kiderül, hogy amúgy a képen egy random kóbort, vagy a nagyanyjuk macskáját szorongatják. Ők nem is macskások amúgy.

júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Az én kutyám Röszke. :) A hajam pedig nem zsiros, csak nem frissen mosott. :D
júl. 24. 17:27
 27/37 anonim ***** válasza:
Főleg a füled mellett azok a kurta, zsírosnak tűnő hajcafatok elég gázul néznek ki. Sajnos az ilyen dolgok nem férnek bele egy társkereső alkalmazásban, ahol a nők beteg módon válogatnak. Hidd el, egy normális haj sokat jelentene.
júl. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
14%
26 magyarul zsíros. Jobban megnézve tényleg ápolatlannak tűnsz
júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként írom hogy jó kép lett ez a kutya is cuki, de a hajad egy picikét kócos. Meg többen írták hogy kutyával készült a kép akkor lehetett volna olyan is hogy megkéred a haverod hogy fotozzón le pl a parkban kutyasétáltatás közben. Profilkép megvan így ha van autód akkor a következő kép azzal készüljön és ha van Nike vagy Adidas öltözéked vagy valami öltönyöd akkor abban készüljön és előtte menj fodrászhoz vagy mosd meg a hajad és fésülködj meg. Úgy tuti sikered lesz ebben a felszínes külsőségekkel teli világban.
júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ha autoval csinalsz keped, instant bal
júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!