Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme hetekig hülyíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hetekig hülyíteni a másikat azzal, hogy szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
Nem értem, egyszerűen nem értem...

júl. 23. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Te miért vagy olyan buta, hogy hetekig hagyod, hogy hülyének vegyen? Ha két hét után nincs tali mert lemondja, kibeszéli magát akkor tiltsd le és kész!
aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Látod ez egy jó kérdés.

Nekem is mondják mindig hogy milyen rokonszenves vagyok meg intelligens,stb.

De mikor már célegyenesben lennénk lelép az illető,vagyis nem ír többet.

Mondom ezt pasiként.

aug. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es! Ez azért lehet mert a kérdező a véksőkig reménykedett abban hogy hátha! Viszont ha ilyen sokáig bolondnak néz akkor hagyni kell és újat találni!
aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Negatív tapasztalatok, neveltetés. Engem pl. úgy "nevelt" anyu, hogyha ellenkeztem, vagy bármire nemet mondtam, szétvert, vagy napokig nem szólt hozzám. Amikor tini lettem és először nemet mondtam egy fiúnak élőben, elkezdett erőszakosan győzködni, hogy de mégis járjak vele, de miért nem, de ha benne minden jó, akkor miért nem (ronda volt a feje, de ezt végképp nem mertem megmondani).

A másik, akivel még élőben ismerkedtem és még csak alap dolgokról beszéltünk, egyszer csak váratlanul megfogta a fejem és se szó, se beszéd, ledugta a nyelvét a torkomon. Az a félénkebb fajta kis 16 éves csaj voltam, még szűz, naiv és első tapasztalatnak valahogy nem így akartam.

Utána neten ismerkedtem, ott a stác, akinek írtam, hogy nem, megfenyegetett, hogy megtalál és tönkreteszi az életem.

Szóval akárhányszor mondtam nemet udvariasan, tovább nyomultak, erőszakoskodtak és ez engem megviselt lelkileg. Így egyszerűbb volt visszaírni, 1-1 kedves mondatot hogy persze, majd egyszer talizunk, igen, cuki a kutyád... és egyre ritkábban írni egyre kevesebbet.

Mindig azt kaptam, ha őszinte voltam, hogy bántottak. A most huszon1-2 évesek pedig sokszor csak az oldalaik követése miatt írnak vissza, mert akkor jön nekik pénz az OF és egyéb oldalakról, ha sok a like, sokan nézik.

aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme HÓNAPOKIG hülyíteni valakit kapcsolattal egy "kapcsolatban"? Mi értelme játszadozni másokkal? Mi értelme húzni a másik idejét?
aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14


Abba nem gondolsz bele, hogy minél tovább hülyíted a másikat, az annál csalódottabb lesz végül?


Én például kifejezetten jámbor ember vagyok, talán túlságosan (az se jó, tudom), tudom, mi az a nem, és el is fogadom. De ha hetekig hülyítenek, akkor bennem is felmegy a pumpa, és a pokolba kívánom a lányt.

Velem ne játszadozzon, én nem tehetek róla, hogy mások parasztok voltak vele!

aug. 7. 19:53
 17/17 anonim ***** válasza:
52%

14# nem gondolkodtam, simán csak próbáltam megúszni a mocskolódást/fenyegetést/könyörgést/vergődést/további nyomulást.

Azóta viszont változtattam, összejöttem olyannal, akit 1000 éve isnertem a szomszédból, amikor vége lett olyannal, akit szintén 1000 éve munkából.

Aki azóta ír, azt kapásból tiltom, de 30 évesen több eszem van mint 17-20 évesen volt.

Csak azért írtam le, hogy értsd, hogy ilyenkor nem fog valaki azon agyalgatni, hogy a másik mit érez. Ő sérült személyiség, traumatizált, fél bàrmilyen hangosabb reakciótól, esetleges agressziótól, vallató kérdésektől. Sok esetben nem mer nemet mondani, mert bántották, vagy nem vették tudomásul, mikor próbálta. A nők teste is gyengébb fizikálisan, soknak alapból nem lesz soha olyan biztonságérzete, mint egy masszív pasinak, akit nem fog megerőszakolni, agresszívan, váratlanul megcsókolni senki.

A másik típus pedig az új fogalom, az insta-prostik, akik profitálnak a sok követőből, de őket azt hiszem, nem kell magyarázni.

aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!