Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme hetekig hülyíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme hetekig hülyíteni a másikat azzal, hogy szeretne találkozni?

Figyelt kérdés
Nem értem, egyszerűen nem értem...

júl. 23. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Unaloműzés.
júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
A mentális egészségem érdekében felhagytam az ismerkedéssel. Valami elromlott az emberekben...
júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De nincs bennük egy szemernyi bűntudat sem?
júl. 23. 20:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3, sajnos nincs. Egyszerűen én sem tudom megérteni miért kell többek között hülyíteni a másikat, meg ghostingolni ahelyett hogy korrektül megmondanánk hogy nem a másikat keressük.
júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Ugyanez a tapasztalatom, és ugyanígy nem értem. Ja és nem tudom hol lehet normális emberekkel ismerekni. Biztosan vanna azok is, de hogy hol...? 48f
júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Vedd tanulópénznek. Legközelebb, ha valaki nem hajlandó találkozni veled 10 napon belül, akkor fel is út-le is út.
júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
89%
Ez jogos, ijemkot jön a korai, sokat dolgozom, de azért ugye vársz még rám egy kicsit. Az online világ nem tudja pótolni a valóságot, és soha nem is fogja. Aki nem akar találkozni, az nem akar ismerkedni! Szerintem. Személyesen derülhet ki CSAK egy csomó minden. Minek hónapkik írogatni, ha személyesen kiderül hogy nem ok az egész?
júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lányok ilyenek....:D
júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8


Idősebbek is csinálják 😔

júl. 24. 19:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Unaloműzés és a másik hülyének nézése. Intsagram és az OnlyFans promó az megy de a komoly találkozási szándék már egyre kevésbé. Ha meg eljön a találkozó napja együtt vele a sok kifogás és aztán a lebeszélés.
júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!