Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek mi értelme volt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme volt, ha találkozni nem akar?

Figyelt kérdés
3 hónapja beszélgetek egy sráccal, de elég nagy köztünk a távolság. Mindezek ellenére egyszer már találkoztunk. Utána is folyamatosan napi szinten beszéltünk. Nagyon jó vele még a beszélgetés is. Felhoztam neki, hogy találkozhatnánk, nem lesznek itthon a szüleim, gondoltam megvendégelem. És a srác kitalált valami eszméletlen nagy blődséget csak hogy ne kelljen taliznia velem. Előtte meg írta, hogy csodálatos vagyok meg írt 1-2 erotikusabb dolgot is. Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést. Szerintetek?
2019. aug. 10. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beijedt?

33/f

2019. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tetszel neki, tetszik neki a beszélgetés. De szerintem nem akar ennél többet pont ahogy írtad is a távolság miatt.
2019. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg beijedt!😅


🤫


Én tutti mentem volna.

2019. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mitől ijedt meg ennyire??
2019. aug. 10. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Fél, hogy 5 liter alatt nem állsz meg. (kiszívod belőle a velőt is)

33/f

2019. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
És mi volt az a blődség ha szabad rákérdezzek?
2019. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden pasi ezt csinálja, nem akarnak ezek semmit, csak az egójukat fényezni. Mindenen problémáznak, ha messze laksz az a baj, ha túl közel laksz az a baj, ha te mész hozzá az a baj, ha neki kellene jönni az a baj, ha meghív enni az a baj, ha te meg akarod hívni az még nagyobb baj,

Nincs kivel mennie nyaralni, de veled nem megy, mert fizetnie kell a részedet, ha felajánlod hogy fizeted? Ja, akkor nem érzi magát férfinak, úgyhogy az ilyennel az égvilágon semmit nem tudsz kezdeni, kielégül saját maga társaságában, néha kell egy kis segítség hogy veled társalogjon. Ez a helyzet.

2019. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nem minden férfi, mert pl én nem.

Kifizetem a részét, elmegyek hozzá, eljöhet hozzám is, el is utaztam több mint száz kilométert is hozzá. Ha van lehetőség arra gondolkodás nélkül lecsapok és nem menekülök.

(de ettől független sikertelen vagyok a csajozás terén)

2019. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!