Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van számot cserélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van számot cserélni és megbeszélni a közös programot, ha nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal, akivel a neten ismerkedtem meg, még nem találkoztunk, de megbeszéltünk egy közös programot első találkozás gyanánt. Elkértem a számát, számot cseréltünk. Aztán a közös program előtt hirtelen megbetegedett, és írta, tegyük át időben. Oké. Aztán amikor kérdeztem, hogy mikor, írta, hogy majd este megírja. Most meg nem jelzi ki a Messenger, hogy mikor lépett be utoljára és már napokóta nem írt.

Megértem, ha nem akar találkozni, de akkor mi értelme volt ennek az egész szervezésnek, számcserének, és hogy tegyük át időben, majd este megírja?



2019. jún. 15. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Látszatból kéri el a számodat,hogy ne sértődjél meg akkor rögtön, amikor ott vagytok egymás mellett.

Aztán azt akarja, hogy 'leszakadj ' róla, csak ezt nem volt elég szókincse/gyáva volt, hogy közölje, a szemedbe mondja; és akkor arra játszott, hogyha majd elhív, és nem lesz ott; akkor annyira megutálod,hogy soha többé nem fogod keresni; és igaz, hogy megsért, de ha többet nem keresed, ő elégedett lesz. Nem számított neki, hogy ilyen áron, valószínűleg elég alacsony az empátiája, és szókincsileg is elég gyenge; nem akart úgy elkezdeni magyarázkodni, és akkro ezt látta a legjobbnak; mert kicsit sajnos primkó az emberünk, olyan kis butácska, olyan egybites; sajnos nem adódott neki több intelligencia; ő ennyire fejlett. Egyébként szal tényleg primkó az illető, ennyire fejletlen, és nem mert szembenézni azzal, meg nem tudta, hogy ezt az egészet hogy' adja a tudtodra, meg hogyan kezelje. Őtőle ennyi tellett. Ő ilyen butának lett megteremtve; és félt , hogy magyarázkodás közben megsérülne az ő kis lelke; kínosan, kellemetlenül érezte volna magát, ha magyarázkodik; és ezt azért nem merte megkockáztatni felvállalni.

2019. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

*Egyébként szal látom, nem faképnél hagoyttt, hanem szólt, hogy nem megy; de nemtom. De valszeg nem tényleg beteg lett; akkor szerintem a fészen lógna; de ha meg ott lóg, akkor téged meg letiltott lerázás képpen.

Tehát ne rágódj rajta, ne akarj töle semmit, nem akar tőled semit; akkor te minek akanrál.?

2019. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyenes a csaj, soha többé ne keresd. ennyi.
2019. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Sunyi a csaj, szerintem hagyd.
2019. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!