Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan akar től...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan akar től valamit? Van ennek értelme?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már régóta ismerjük egymást, jóban vagyunk. Nemrég azt mondta többet akar tőlem és elhívott randizni. Még a randink előtt összefutottunk valahol és ott is meg a randinkon is ezerrel bizonygatta, hogy jó lenne, ha összejönnénk. Olyanokat mondott, hogy ez egy működőképes dolog lenne, nem tudja meddig, de Sz lenne, meghogy milyen nagy szerencse, hogy így megtaláltuk egymást. Aztán elmentem vele randizni, ahol mondtam neki, hogy nekem még kell egy kis gondolkodási idő, ez így túl gyors nekem. Következő nap találkoztunk egyik közös barátunk szülinapján. Ott beszélgettünk és azt mondta igazam volt és tényleg gyorsak voltunk, meghogy a józan esze ellentmond annak, hogy együtt legyünk talán felelőtlenség lenne és abban biztos, hogy rövid távon működne, de hosszan nem biztos. Aztán egy barátnőmtől is visszahallottam, hogy neki is azt ecsetelte mennyire bizonytalan....

2018. febr. 6. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
*tőlem
2018. febr. 6. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem keress egy fiút, aki nem töketlenkedik...
2018. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasitól, akiegyik percben totál odavan érted, a másikban pedig, amikor picit lelassítod, egyből visszavesz, nem is kicsit, ne akarj semmit. Az elmondottakból nekem inkább olyannak tűnik, akinek csak egy éjszakára kellettél volna, de nem sikerült.
2018. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy össze van zavarodva és nem tudja mit akar.
2018. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat, kicsit bizonytalan vagyok...vagy megsem?
2018. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!