Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismerkedsz valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedsz valakivel aki "nem akar kapcsolatot" akkor van értelme küzdeni, vagy el kell fogadni?

Figyelt kérdés
Teljesen véletlenül ismertük meg egymást, rohadt jól kijövünk, két hónapja napi szinten órákat töltünk egymással, de állítja hogy ő nem akar kapcsolatot. Én már igen...most azon gondolkozom hogy megmondom neki hogy ez nekem így már nem oké...mármint nagyon jól érzem magam vele de tudom hogy vágyok rá hogy több legyen köztünk, és nem akarom felőrölni magam. Viszont ott van hogy lehet hogy ha kicsit még halogatnám meggondolná magát...bár ezt is lehet csak a saját nyugtatásomra írom.

2017. nov. 13. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni, mert annál jobban fog fájni, ha pár hét múlva kiderült, hogy mégis akart kapcsolatot, csak valaki mással.


Vagyis... Egyáltalán ő tud róla, hogy te akarsz kapcsolatot tőle?


22/N

2017. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nincs értelme erőltetni


24F

2017. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt el kell fogadni. Én is voltam így. És az illető tényleg vonzott, jól kijöttünk, szinte lelki társ, de nem voltam akkor alkalmas sem időbeosztás szempontjából, sem érzelmileg egy kapcsolatra.
2017. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, akkor nem akar. Hány évesek vagytok? Nagyon gyerekes ez, hogy valaki azt hiszi, hogy, na, majd ő megváltoztatja a másikat. Ezzel csak magadat hitegeted.
2017. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Ne erőltesd csak legyél vele minél többet, élvezz vele minden percet, de azért ne álmodj bele túl sokat.

Ha szerencséd van, egyszer csak azt veszitek észre, hogy ez már régen kapcsolat...

Mondjuk benne van a pakliban hogy összejön mással. Kérdezd meg miért nem akar.

2017. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd.
2017. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez "valaki" személyiségétől függ.
2017. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy te vagy a lány. Ez a napi több óra együtt töltött idő így első ránézésre arra utal, hogy a másik nem vonzódik hozzád. Ha ez eufemisztikusan szexet is jelent, akkor megmaradtál a friend-with-benefits-zone-ban. Sorryka.
2017. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak tőled nem akar kapcsolatot, majd jön egy másik, aki megfelel rá, addig meg megdughat párszor téged. Így könnyű valakit megvezetni, meg jól kijönni, hogy csak pár órát vagytok együtt. Fel kéne ébredni.
2017. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as, miért jelenti azt, a napi több óra együtt töltött idő, hogy nem vonzódik hozzá az illető?

Ha vonzódna, miért nem lenne ez?

Kösz

2017. nov. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!