Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik kepeken viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik kepeken viszont telefonon jol erzem magam vele, van ertelme igy talalkozni?

Figyelt kérdés

Kepeken nem tetszik,nem latom ot helyesnek es jo csavonak.

De telefonon beszeltunk es vicces, illik a humorunk egymashoz, jol ereztem magam a "tarsasagaban".

En még igy nem voltam, talalkozni akar nagyon de nem tudom erdemes e igy.

Nekem fontosabb a szemelyiseg de nem igy hogy egyaltalan nem tetszik.


júl. 10. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Talalkozzunk
Ne
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szar a fenykep arcom

Eloben alt meglepodnek h mennyivel helyesebb vagyok.


Szoval probacseresznye hatha o is csak fenykepen szar

júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy találkozást megér. Legrosszabb esetben nem lesz semmi a dologból.
júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak akik akár 1-2 ponttal is szebbek lehetnek élőben mint a profilképükön.

Ez általában azokkal történik meg akik leszarják milyen képet raknak ki magukról. Ezek azok az emberek akik még fiatalon(30 alatt) is jó ha 7 évente felraknak magukról egy új képet.

Lehet olyan képe van fent ahol még kamaszként vagy nagyon fiatal felnőttként, akkor még menőnek hitt, de nagyon előnytelen haj+szakáll kombója van.

Lehet nagyon előnytelen a szög, viszont olyan szögből van fotózva ami a való életben nagyon ritkán látszódik, az is általában pár tized másodpercig.

Túl közelről fotózza magát, így túl nagy a perspektivikus torzítás, ez többek között okozhatja a valóságosnál nagyobb orrhegy látszatát vagy egy tényleg nagyon enyhe negativ canthal tilt nagyon súlyosnak tűnhet, főleg ha még a szög is rossz(alulról fotózva)

Pont nyaralós képe van ahol nagyon bénán egyenletlenül van leégve az arca

Az is lehet hogy asszimetrikus arca van, itt nem arról van szó amikor egyértelműen asszimetrikus valaki arca, de tudatalatt érzi az ember és csúnyàbbnal látja ha asszimetrikusabb, viszont mozgásban lévő arcon nehezebb észrevenni ezeket a hibákat.

Sőt, néha még teljesen egyértelműen asszimetrikus arcokat is teljesen egészségesnek lát az ember ha mozgásban van.

pl a Teen Wolf sztàrjáról, Tyler Posey-ról nem mondtam volna meg hogy ennyire asszimetrikus az álla, mielőtt képet láttam volna róla, ahogy Bradly Cooperről sem, hogy az egyik szeme egyértelműen fentebb van mint a másik.


Persze az emberek 90 %-a mindent megtesz hogy a legjobb képet készítse magáról, és inkább az a jellemzőbb hogy élőben még csúnyább is kicsit. De néha van olyan hogy a képen csúnya, de igazából átlagos, vagy a képen átlagos, de igazából egész jóképű.

júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy egy próbát megér. Nekem is pont ilyen rossz fénykép arcom van. Előző kapcsolatomban 2-3 hónap után találkoztam volt párom anyjával élőben, és idézem: "Nem tudtam hogy beszéljem le rólad a lányom, ne haragudj, így már más"
júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. A fénykép nagyon csalóka tud lenni. Pozitív és negatív irányban is.
júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!