Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol,milyen helyeken ismerkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol,milyen helyeken ismerkedjek 29evesen?

Figyelt kérdés
júl. 23. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Koncerteken, fesztiválon most pont aktuális.
júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Strandon, vízparton, szórakozóhelyen, utcán, randi appon, rendezvényeken.
júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
mindenhol lehet
júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

1: Az már 10 éve az incelprobléma előtt is egy vicc volt. Most néztem hogy lesz Szigeten megint éjszakai napijegy.


2016 -ban ez úgy nézett ki, hogy este 11kor a hídon középen a nők tömegesen menekülnek kifelé, az éhes kanok meg a híd oldalán befelé… aztán végül mind a Blasterjaxx sátorban kötött ki, ahol megmozdulni nem lehetett a sok félmeztelen férfitól.. akivel beszéltem ott azt mondta, ő csak a zene miatt jött ki.


Ez egy valódi emlékem abból a korból amikor még “jó” volt és “könnyű” volt ott csajozni.

júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*: 2015 volt, nem 16
júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Van egy jó hírem ha nő vagy akkor szó szerint bárhol. Ha férfi akkor meg egy rossz hírem...
júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
6: Mondjuk nőkén el se jut az oldalig, kivéve ha egy kívül belül undorító kövér szingli anyuka.. aki ráadásul genetikailag is szemét.
júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Bárhol ahol emberek vannak, nyilván keresni kell az ilyen alkalmakat, társaságot, akár barátok ismerősök, hobby révén.

Egy dolgot ajánlok neked, csak a SZEMÉLYES ismerkedés!

júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ez sem igaz ma már. Leírtam másik kérdés alatt a tapasztalataimat. Kb. 2 hónapja minden szombaton és vasárnap 1-1,5 órát üldögélek egyedül egy strandon. Nőként. Mindig úgy elhelyezkedve, hogy ne legyenek szorosan körülöttem. Szóval viszonylag biztonságosan oda lehetne jönni hozzám, nem lenne közönség előtt beégés... Fülem nincs bedugva, nem bámulom végig a telefont, figyelek, keresem és tartanám a szemkontaktust. És semmi! De azt figyeltem meg, hogy más nőknél sem próbálkoznak be. Még ilyen helyen sem, ami elvileg alkalmas lehetne ismerkedésre. Boltban és hasonló helyeken meg végképp. De volt hasonló tapasztalatom májusban egy kisebb fesztiválon is. Ennyit a bárholról.
júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
9: Telepíted a Tindert, 99+ like bárhol a világon pár óla alatt. Ha nem választasz felül, jön a hosszútávú kapcsolat. Ha igen még akkor is jönni fog egy olyan szex egy magyar Brad Pittel, ami 20 éve csak a top nőknek jutott.
júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!