Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek társkeren ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek társkeren ha az ex egyből rámszáll kamuprofilokbol meg ismerőseit állítja rám szívatni?

Figyelt kérdés

Akármikor regisztrálnék egyből les nyomoz, uzeneteket ír google netes oldalakrol a telomra hogy látja fent vagyok, amikor ismerkedem kesobb derul ki az illetőről hogy az ex miatt irt rám, amiket beszélunk telon felveszik es az exnek adják oda, szívatnak meg k-nak akarnak venni olyanokat írnak mondanak hogy mennyiért mennék izélni. A rendőrség meg nem foglalkozik vele. De amugyis neki lenne jó ügyvédje engem ráncigálni.

Pedig több éve már hogy kidobtam. Mert ilyen beteg.


A társkeren meg kötelező képet megadni, az nyilvános is.

A munka miatt meg nem járok sehova stb miatt nekem a társker lenne csak jó.



júl. 19. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Szingli vagyok, 33 éves, rám írhatsz, nem zavar az exed :)
júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenhol kötelező valós, felismerhető fotó.
júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lopkodjak le a netről vagy azt hogy lehet esetleg? Mert a szerkesztett retusáltakat kiszúrják és tiltják.
júl. 19. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el eljárni valahova pl.új sport, hobbi és hanyagold az online teret.
júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek kompetensek.

Eddig vagy rámállt pár kétes alak vagy pár tróger vagy pár orvos akik ezekszerint pácienseket hizkodnak.., vagy olyan tetszett akirol kiderult hogy fogalt vagy stb a kollegák undorítóak. Egyik beteg masik vitiligos es asszott öreg 3. dagadt 4. kancsal de erosen. Mintha összeválogatták volna őket.


Inkább a net célirányosan akiknél van adatlap hogy kb kicsoda, kép is, keres is valakit nyitott, nem csak les az utcán, vagy akárhol és ennyit tud.

júl. 19. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Szóval neked a külső a legfontosabb? Nem csoday hogy az exed is olyan, amilyen. Nem kép alapján kellene válogatni. Bárki írhat magáról bármit, személyesen könnyebb levágni ha valakivel nagy a gáz.
júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a kulső a legfontosabb. De akihez hozzá se tudnék nyulni én azokkal nem kezdek.
júl. 20. 06:41
 8/12 A kérdező kommentje:
6 személyesen olyan is flórtölnek akik nem is keresnek kapcsokatot sem m3g párjuk akárkijük van.
júl. 20. 06:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, mert társkeresőn nem lehet olyanba belefutni aki nős, családos stb.
júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Válassz egy másik társkeresőt. Állítsd be úgy a fotód, hogy csak a tagok láthassák, akkor nyilvánosan nem látszik, nem lesz kereshető. Van ilyen funkció jó pár nagyobb társkeresőn. Ne sajnáld, ha fizetni kell érte pár ezer forintot, legyen VIP tagságod.

Akkor jobban tudsz szűrni. Vannak még személyes társkeresők is, Budapesten pl van rapid randi.

júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!