Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért jó a parom.h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó a parom.hu társkereső oldalnak, hogy kamuprofilokat készít?

Figyelt kérdés

Itt van ő:

[link]


Szerintetek mégis ki hiszi ezt el, hogy valódi profil? Gyönyörű a hölgy meg milyeneket ír már az adatlapján. Biztos nem talál magának rendes férfit, hihető nagyon. Ma regisztrált és máris VIP. Miért nézik hülyének a férfiakat?


2016. jún. 4. 23:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Renivel randiztam, szóval nem kamu, tényleg aranyos, de nekem nem jött be
2016. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, biztos.
2016. jún. 4. 23:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Éppenséggel elképzelhető, hogy nem kamu. Azért léteznek még normális értékrenddel biró lányok, inkább az ilyen kisebb városokban.
2016. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Beregisztrál 2 napja és máris VIP? Több, mint gyanús. Minek fizetne elő?
2016. jún. 4. 23:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Komoly, hogy neked ez a kamu gyanú? Gyönyörű hölgy? Ember! Bányában nőttél fel??? Ez egy totál átlagos lány, átlagos adatlappal? És miért vip? Vajon mégis miért zsenikém????? Talán mert több jogosultsága van így???
2016. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*átlagos adatlappal után nem , hanem !
2016. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
**?
2016. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Átlagos az eszed tokja az. Te elhiszed, hogy ilyen nem talál magának pasit és társkeresőre regisztrál???
2016. jún. 5. 00:13
 9/18 omba ***** válasza:

Attól, hogy rögtön VIP, én nem gyanakodnék... egyszerűen komolyan veszi.

De attól még lehet egyszerű keresletélénkítő eszköz is, gondolom nem lehet ingyen írni neki, tehát növelni fogja a bevételt.

Szerintem ez is tök logikus magyarázat.


De nem nézem meg, nincs rá okom!

2016. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra simán hihető, hogy nem talált még párt magának. Szép lány, de attól még lehet, hogy nem találta meg az "igazit". Van, aki egyszerűen nem szeret bulizni járni, és ezért nem is nagyon van módja hol ismerkedni.
2016. jún. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!