Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Tudnátok olyan társkereső oldalt ajánlani ami tényleg jó? (26/L)

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatot keresek
2016. máj. 26. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Én meg nem komolyat. Azt mondják, az ellenkezőek vonzzák egymást. Mit szólsz?
2016. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Írj ide frappáns válaszokat, Írj rá arra, aki szintén normális válaszokat írt, és beszélgess emberekkel akármiről.

Ez sokkal jobban működik,mint egy társkereső. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Innen már egy tucatnyi okos embert ismertem meg, míg társkeresőről egyet-kettőt, mivel vissza sem írtak, és aki mégis, azzal sem tudtam beszélgetni, mert aki intellektuális típus, az nem egy netes társkeresőn árulja magát a többi felszínes p*csa között, ahol minden férfi beveti a legcsajozósabb, beváltabb dumáját, hogy elcsábítsa a... akárkit, aki elcsábul.

Amúgy is, ki ad meg elérhetőséget? Kb senki, így muszáj ott írnod neki, amire majd nem válaszol persze, mert te vagy a tízenhuszadik a sorban,és már a puncija tele van az ilyen szex után kuncsorgó suttyókból.

Női szemmel nézve is egy nagy reménytelenség. Kiválasztani a sok száz jelentkezőből egyet, aki a legszebbet tudta összekamuzni? Felejtős.

21F

2016. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, az a baj hogy az ilyen társkeresős oldalakat is inkább ilyen jött ment emberek használják, vagy arra hogy ki éljék magukat. Mondjuk szerintem jóval több férfi aktiv az ilyen oldalakon mint Nő.

Ha viszonylag jól nézel ki, töltesz fel magadról jó képet, amiről látszik is hogy komolyak a szándékaid, ezalatt nem azt értem hogy melltartós képeket raksz ki, hanem sima komoly, de hétköznapi, és a bemutatkozás részhez is kiirod hogy komoly kapcsolatot keresel, akkor azért biztos akad néhány jelentkező, akik hasonlóan gondolják és megismernének, mert látják rajtad hogy Nem egy agyatlan p.a vagy mint az átlag egy része. Én nem rég regisztráltam a paratlan.hu-ra, elég jónak tünik. 26F

2016. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lányoknak bármilyen társkereső oldal jó, egy nap alatt találhatsz magadnak pasit, ha nem vagy túl válogatós külsőre.
2016. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek Tinderről lett párkapcsolata, de elmondása szerint sokszor csak randin derült ki, hogy a srác nem akart komolyat. Nekem nem nagyon jött be egy társkereső se, sokaknál nincs "bemutatkozás" vagy ha van az alapján már nem jött be :(

28F

2016. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
love.hu-ról lett két komoly kapcsolatom is (férfi vagyok).
2016. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a rendihely.hu-n ismertem meg a férjemet 24 évesen. :) Teljesen ingyenes. Csak extra szolgáltatások pénzesek, pl sms értesítés ha üzenetet kapsz. De szerintem ez nem létszükséglet. Adatlapokat, képeket lehet ingyen nézegetni, és üzeneteket váltani is. Szerintem ez bőven elég.

Én akkor 6 hónapja voltam fenn mikor megismerkedtünk, volt pár randim előtte. A férjem 2 hete volt ott, én voltam az első és egyetlen is akivel találkozott.

2016. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

sajnos ez szerencse kérdés,az egész élet

a társkeresés is!

mindegyik társkereső fizetős,leveleket se lehet írni sehol se ingyen!


Sok szerencsét kívánok neked!

2016. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.


Vannak ingyenes oldalak. Nézz utána.

2016. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ingyenes oldalakra minden hulladék felregisztrál.


Amennyiben komolyabb kapcsolatot keresel, sajnos kénytelen leszel ezt forintban is megfizetni. A belépődíj eleve kiszűri a csóró alakokat, akik egyébként is csak potyalesők, és az ingyendugásért regelnek.


Én inkább azt javasolom, hogy élőben ismerkedj, koncerteken. Ha nem tetszik, lepattintod, ha tetszik, akkor küldj felé jeleket. Ha nem reagálsz sehogy, akkor nem is fognak hozzád odamenni.

2016. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!