Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért jó a parom.h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó a parom.hu társkereső oldalnak, hogy kamuprofilokat készít?

Figyelt kérdés

Itt van ő:

[link]


Szerintetek mégis ki hiszi ezt el, hogy valódi profil? Gyönyörű a hölgy meg milyeneket ír már az adatlapján. Biztos nem talál magának rendes férfit, hihető nagyon. Ma regisztrált és máris VIP. Miért nézik hülyének a férfiakat?


2016. jún. 4. 23:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is simán átlagos a csaj. Ráadásul biztosan létezik, hiszen készült róla fénykép. :)
2016. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Női szemmel is tök átlagos csaj. Kb. ilyen adatlappal voltam fenn én is, csak miután a GYK állandóan kirakta ide hirdetésként a fényképemet, levettem.

Szóval nem nézik hülyének a ffiakat. Nem értem, azért mert normális értékrenddel bíró nő már gyanús Neked?

"Biztos nem talál magának rendes férfit, hihető nagyon." Hát tudod... Ilyen lányokra tömegével szoktak ráírni a pasik azért, mert szexelni akarnak vele! Nem kell hozzá kivágott felső meg miniszoknya, h Rád írjanak a bunkók, h "sya cica sex ma?". Ez csak a Ti fejetekben létezik, h ha nem kell senkinek a nő hosszú távú kapcsolatra, akkor ronda, vagy csak jóképű, izmos, pénzes pasit akar magának. Vagy azért nem, mert ribizkének öltözött és biztos ilyen a profilja, azért akar tőle mindenki csak szexet! Akik egy menetet akarnak azoknak egy ilyen profil is elég. Vlszeg ezért VIP. Ráadásul pedagógus. Nos, át tudom érezni a helyzetét. Egész nap gyerekekkel van, nyilván velük nem tud kezdeni. Felnőtt pasikkal meg csak akkor találkozik, ha jönnek a gyerekekért az apukáik. (szintén saját tapasztalat, mert én is pedagógus vagyok)

Ezek az átlagos lányok léteznek, és nem kitalációk! Csak épp olyan sok a bunkó és beképzelt pasi, hogy elegük lesz és letörlik magukat. Ha írsz neki és nem ír vissza több oka is lehet:

-messze vagy a lakhelyétől,

-nem vagy elég tanult,

-nem írtál jó levelet.

2016. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a lány! :)
2016. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. Szerintem van olyan is amire gondolsz, de konkrétan ez a lány szerintem nem kamu. Tök átlagos.
2016. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem mondanám gyönyörűnek, teljesen átlagos.
2016. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És hogy miért van szüksége az embereknek a netes társkeresésre? Mert dolgoznak meg tanulnak éjjel nappal talán azért. Primitív vagy!
2016. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ő nem átlagos, hanem gyönyörű, akkor én mi lennék? Istennő? :)
2016. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A Párom.hu-n az elmúlt egy hónapban, vagyis április eleje óta 160 (igen, százhatvan!) hamis női adatlapot lepleztek le. Nem túlzás, mindenki ellenőrizheti a társkereső oldal fórumában, ott vannak a linkek a hozzászólásokban ("Hol kell jelenteni a kamu profilokat?").

Tehát igenis vannak hamis adatlapok dögivel, és valószínű, hogy ezeket az oldal hozta létre azért, hogy a férfi társkeresőkkel elhitessék, hogy megéri előfizetni VIP-re.

2018. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!