Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen elkeseredtem. Hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elkeseredtem. Hol és hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem megy az ismerkedés. Neten rengeteget próbáltam de alig akadt nő aki válaszolt. Akikkel beszéltem is hosszabb távon azokról kiderült hogy nagyon messze vagyunk egymástól és azt mondták nincs értelme így. Nagyon magányos vagyok és nem tudok így élni tovább. Szükségem van valakire de bárhogy is próbálom akárhányszor nekifutok nem sikerül. Mit tehetnék?
júl. 19. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Hol laksz?
júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Próbáj meg vállalkozni arra, hogy társaságot hozol össze! Legyenek ötleteid!


Én is így ismertem meg a páromat! (Amikor már teljesen lemondtam az ehhez hasonló sikerekről...)

júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Vidék. Bács Kiskun megye.

2#. Sajnos fogalmam sincs hogy csináljam

júl. 19. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is olyan klubban ismerkedtem, amit korábban mások alakítottak ki.


(Egyszer már próbáltam valakit összeismertetni az elnök asszonyunkkal, de az az ismerősöm nagyon tiltakozott.)


Megkérdezhetem, hogy megy ez, de akkor majd próbáljuk meg privátban folytatni! (Pont holnap délután lesz társasjáték - 4 óra hosszat. Idősebb korosztály, 50-esek, 60-asok.) Még én is fiatalabbak közt vagyok.

júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ja, 2-es voltam az előző hozzászólásban!
júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Javítás: a fiatalabbak közé tartozom (kezdő 50-es.)
júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanez itt is 33f
júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Lejebb kell adnod az igényeid a koca 🐖🐖🐖 nőkig. Ha nem teszed meg incel vagy az itteni feministák szerint.
júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ők nem koca nők. Azért mert van mit fogni rajtuk? Simán ismerkednék olyanokkal is.
júl. 20. 08:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!