Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek így, ahogy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek így, ahogy vagyok vagy előtte fogyjak le? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok és van rajtam 25 kg súlyfelesleg, amit le kell adnom. Nyáron szeretnék aktívabban ismerkedni, de kétségem van afelől, hogy érdemes-e, mert sok férfinak nem jönnek be a túlsúlyos nők, lehet, hogy pont egy ilyennel illenék össze leginkább, de nála szóba sem jöhetnék ilyen külsővel.

Vannak túlsúlyfétisesek is, nekik tetszhetek, de félő, hogy idővel elhajtanának, ha leadom majd a felesleges kilókat.

Az is aggaszt, hogy ha olyannal jönnék össze, aki csak a vékony alkatom miatt kedvelne, akkor megint jobb lenne elhízottan ismerkedni, mert akkor tudnám, hogy biztos nem a külsőm miatt van velem.

Ugyanakkor sok betegagyú incel is van, akik pont azért nálam próbálkoznának, mert azt gondolják, hogy dagadt tehénként örüljek egyáltalán annak, hogy megszólít és megszán azzal, hogy a pasim.


Mit javasoltok, ismerkedjek elhízottan vagy inkább majd vékonyan?



júl. 9. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Érdemesebb lenne elhízottan ismerkedni!
Érdemesebb lenne lefogyni 1-2 év alatt és utána aktívan ismerkedni!
Az esélyeid szempontjából mindegy, hogy mikor ismerkedsz, ugyanúgy ki lehet fogni egy igaz társat vagy egy suttyót is.
Más, leírom.
24 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, túlgondolod. Először békülj ki önmagaddal, kezd el szeretni magad és akkor mindegy lesz, hogy hány kiló vagy. Természetesen a sport egészséges és jó hatást gyakorol a testre és a mentális egészségre is, de ne hozd összefüggésbe a kapcsolatkereséssel. :)
júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Hát, mivel július 9-e van, így a fogyjak le nyárra már nem opció. Marad a jelenlegi külsővel ismerkedés. Nem is értem ezt az eszmefuttatást amit itt letoltál.
júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Fogyj le. Én is azt tettem, ugyanezeket gondolom.
júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

most el akarjuk hitetni vele, hogy az emberek nem a külső miatt jönnek össze?


te összejönnél valakivel, aki nem jön be?

júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Milyen magas vagy? Hány kg?
júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%

Először is, tedd fel magadnak a kérdést, hogy tetszem magamnak így ahogy vagyok? Ha nem, és fogyni szeretnél, akkor elsősorban magadért tedd, hogy elégedettebb legyél önmagaddal.

Ha igen, akkor maradj így.

Bárhogy döntessz, olyat keress, aki önmagadért szeret, nem az aktuális alkatodért, hanem azért aki vagy. Igen, kerüld, a felszines férfiakat. Ezt jól látod. A vékonyságon ne aggódj, ha egyszer eléred az adott súlyt, fog motiválni a továbbiakban is, hogy megtartsd. Szóval ha lefogysz, kemény munkával, akkor valószínűleg olyan is maradsz.

júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
A #2 vagyok, a lepontozómnak: mi az ami nem valós a válaszomban? Július 9-e van. Erre a nyárra már nem fog lefogyni senki, de legfőképpen az nem akinek 25 kiló súlyfeleslege van. Ha most nekiáll, emberfeletti erővel le tud tolni magáról mondjuk 10 kilót az elkövetkezendő 3-4 hétben, de mondom, emberfeletti erővel. És az is arra lesz elég hogy elhizottból túlsúlyos legyen így az a veszély se fenyegeti hogy bárki a vékony ALKATA miatt szeressen bele mert ez eleve baromság, a vékony alkat az vékony alapértelmezetten, és nem a lefogyott kövért jelenti.
júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a jószándékot, de szerintem nagyon is van köze a párkereséshez.


#2 és #7: félreértetted a kérdést, olvasd el a kifejtést.


#3 Le fogok fogyni, a kérdes nem erre irányult.


#6 Igazad van abban, hogy ki kell szűrni a felszínes embereket, pont ezen gondolkozom, hogy hogyan tudnám ezt jobban csinálni.

júl. 9. 22:17
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Saját tapasztalat: egyik exem 60 kilósan ismertem meg, feljött rám 8 kiló x idő után, ezért elhagyott, mert neki a vékony nők a zsánerei. Lefogytam idegből 51 kilóra, amikor a közérzetem egy merő f.s lett, mert azt csak nagy éhezések árán tudtam tartani. Itt vissza akart jönni és elutasítottam. Majd elkezdtem visszaszedni úgy a súlyt, hogy 70-ig meg se álltam és mondta, hogy jó hogy nem fogadtam vissza, mert megint elhagyott volna. A különbség, hogy én közérzetileg 70-nel jól vagyok, nem kell megerőltetnem magam és nem éhezem.

Szóval attól még, hogy a bmi szerint rajtam 20 kiló felesleg van, ezzel érzem jól magam.

Minek neked olyan férfi, aki azonnal elhagy, ha hízni kezdesz, mert a vékony a zsánere?

júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Látva a lepontozásomat, hát akkor mit mondjak, sok sikert a fogyáshoz nyárra, így július közepe tájékán 🤷 Meglesz az a bikinibody meg a "vékony alkat" augusztusra, elvégre mi az a 25 kiló...
júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!