Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek így, ahogy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek így, ahogy vagyok vagy előtte fogyjak le? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok és van rajtam 25 kg súlyfelesleg, amit le kell adnom. Nyáron szeretnék aktívabban ismerkedni, de kétségem van afelől, hogy érdemes-e, mert sok férfinak nem jönnek be a túlsúlyos nők, lehet, hogy pont egy ilyennel illenék össze leginkább, de nála szóba sem jöhetnék ilyen külsővel.

Vannak túlsúlyfétisesek is, nekik tetszhetek, de félő, hogy idővel elhajtanának, ha leadom majd a felesleges kilókat.

Az is aggaszt, hogy ha olyannal jönnék össze, aki csak a vékony alkatom miatt kedvelne, akkor megint jobb lenne elhízottan ismerkedni, mert akkor tudnám, hogy biztos nem a külsőm miatt van velem.

Ugyanakkor sok betegagyú incel is van, akik pont azért nálam próbálkoznának, mert azt gondolják, hogy dagadt tehénként örüljek egyáltalán annak, hogy megszólít és megszán azzal, hogy a pasim.


Mit javasoltok, ismerkedjek elhízottan vagy inkább majd vékonyan?



júl. 9. 21:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#9 Sajnálom, hogy ez történt veled, pont ez a félelmem, hogy én is ilyenbe futok bele, ezért talán eleve jobb lenne egy olyan férfi, aki nem akad fenn a kövérségemen.
júl. 9. 22:26
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Nőként mondom, az a férfi még nem született meg.
júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Én értelmes, sportos férfiként nem akadnék fenn a kövérségeden. Írj privit. ;)

32/F

júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

"Le fogok fogyni, a kérdes nem erre irányult."


"Ismerkedjek így, ahogy vagyok vagy előtte fogyjak le?"


És a válaszom az volt, hogy: fogyj le. Szerintem válasz a kérdésre.

júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#10: Pont az volt a kérdésem, hogy idén nyáron dagadtan vessem bele magam aktívan az ismerkedésbe vagy fogyjak le 1-2 ÉV (!!) alatt és utána. Sehol nem írtam ilyet, hogy idén nyáron akarok 25 kg-t leadni 🙄.
júl. 9. 22:37
 16/30 A kérdező kommentje:
#14 A kérdés az, hogy mikor kezdjek el aktívan ismerkedni fogyás előtt vagy után, nem a fogyás a kérdés.
júl. 9. 22:38
 17/30 anonim ***** válasza:
13%

15

nem volt benne a kérdésedben az 1-2 év múlva! De a vékony alkat kifejezést felejtsd el ha nem vagy az, lefogyva se leszel vékony alkat, aki az soha nem hízik meg.

júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
25%
Ismerkedjünk, írj rám. F
júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
7%
Ja bocs, nem olvastam a szavazást, most már látom az 1-2 évet (#2-7-10 vagyok). Sosem olvasom el a szavazást ha ostoba a kérdés és szerepel benne az incel szó. Itt meg pláne minek? Van olyan nő aki tényleg kiír kérdést és beleszövi az inceleket akik úgysem kellenek senkinek sem? :D
júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#19 Na, örülök, hogy sikerült felfogni a dolgokat, ha ostobának tartod, akkor nem kell válaszolni sem, lehet menni az Ezotéria rovatba az értelmes kérdésekhez. :)
júl. 9. 23:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!