Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedjek így, ahogy vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek így, ahogy vagyok vagy előtte fogyjak le? Többi lent

Figyelt kérdés

Egyedülálló vagyok és van rajtam 25 kg súlyfelesleg, amit le kell adnom. Nyáron szeretnék aktívabban ismerkedni, de kétségem van afelől, hogy érdemes-e, mert sok férfinak nem jönnek be a túlsúlyos nők, lehet, hogy pont egy ilyennel illenék össze leginkább, de nála szóba sem jöhetnék ilyen külsővel.

Vannak túlsúlyfétisesek is, nekik tetszhetek, de félő, hogy idővel elhajtanának, ha leadom majd a felesleges kilókat.

Az is aggaszt, hogy ha olyannal jönnék össze, aki csak a vékony alkatom miatt kedvelne, akkor megint jobb lenne elhízottan ismerkedni, mert akkor tudnám, hogy biztos nem a külsőm miatt van velem.

Ugyanakkor sok betegagyú incel is van, akik pont azért nálam próbálkoznának, mert azt gondolják, hogy dagadt tehénként örüljek egyáltalán annak, hogy megszólít és megszán azzal, hogy a pasim.


Mit javasoltok, ismerkedjek elhízottan vagy inkább majd vékonyan?



júl. 9. 21:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elkezdenék fogyózni de közben ismerkednék is.
júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
22%
Írtam, hogy írj rám, nem írtál...akkor maradj egyedül! F
júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#21: köszi, ez is egy lehetőség!


#22: szóval szerinted vagy veled jövök össze vagy egyedül maradok. Más férfiak is vannak a világon, csak szólok.

júl. 10. 16:32
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
tudjátok, miért jó a kövér barátnő?
júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
14%
Mert oda hajtogatsz lyukat rajta ahova akarsz? 😂
júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Te nagyon primitív vagy, #25 😂🤣
júl. 10. 22:47
 27/30 anonim ***** válasza:
73%
Bezzeg ha egy férfi írna ki egy ilyen kérdést kapná az oltásokat. Kérdező ha fogyni akarsz csak is magad miatt fogyj.
júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Magam miatt kell fogyni, orvos mondta.
júl. 11. 09:04
 29/30 anonim ***** válasza:

Túl sok a "na de akkor, ha ez és ez"

Az ilyen erőltetett "most akkor elkezdek ismerkedni" az eleve rossz, ha meg hizzátesszük az agyalást is, akkor halálra van itélve.

júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#25 szóval tudjátok 😂
júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!