Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 éve járok segédeszközzel,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járok segédeszközzel,és a gerincem miatt pár dolgot nem tudok megcsinálni és csak középkorú vagyok,47.Hogyan,és hol ismerkedjem hogy mozgáskorlátozott vagyok?

Figyelt kérdés
Itthon teljesen ellátom magam,semmi segédeszkösz,csak 1-2 dolgot nem tudok megcsinálni.Pl.:emelni,nehezen hajolok,létrára mászni,és hasonlók-De ha utcára kell kimenni csak rollátorral tudok közlekedni.Se busz,vagy vonat,segitség nélkül.De ha barátnőmmel sétálok,persze csak rövidebb távon,elég a bot,és belekarolok,az olyan jóérzés.Hogyan,és mikor mondjam el ha ismerkedem?Sokszor látok sérűlt párokat ahol az egyik fél egészséges,tényleg azok is igazi kapcsolatok?Nem tudom mit tegyek,és hogyan kezdjek társkereséshez.Nem járok sehova.

júl. 5. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt írd le egy társkeresőn. Ezzel kezdd, amikor magadról írsz.

Nők is vannak ilyen helyzetben és állapotban, és ketten együtt könnyebb lesz mindkettőtöknek.

júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékkal élőként azt gondolom, ha társkeresőn vagy itt ismerkednél, korrekt módon írd ezt le, aki nem tudja az állapotod elfogadni már nem is ír rád, il. ha később mondod el, nem fog őszintének tartani, jogosan. Nem lesz egyszerű dolgod, de próbáld meg nyugodtan, nincs veszíteni valód.
júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem írtam oda hogy én is nő vagyok.Sokszor jól jönne ha lenne melettem egy ,legalább tőlem erősebb ember melettem.
júl. 5. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, milyen nemű vagy, a helyzeten nem változtat, fogyatékkal élő emberrel az egészséges emberek többsége nem kezdene párkapcsolatba, persze elfogadhatnak, mint embert, felnézhetnek rád, hogy önállóan élsz, de legyünk őszinték, együttélni más egy fogyatékkal élővel, nem mindenki szeretné ezt bevállalni. Nem rossz, de más.
júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhol csak ne itt. Viszont nyilván nem lesz egyszerű,teljesen egészséges emberek is élnek magányosan hosszú évekig.
júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató szavakat.

5-nek.Miért ne itt,előbb utóbb a simlisség mindenhol kiderül,nem?Vagy miért irtad csakne itt?

júl. 5. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szolnokon élek.
júl. 6. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!