Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, ha a matcheim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha a matcheim 80-90%-a azonnal, vagy max 1-2 üzenetváltás után ghostingol?

Figyelt kérdés

A többi meg utána. 🤣


Ez van tinderen, bumble-ön, elittárson, minden létező oldalon.


Meg kell jegyezni, hogy teljesen normális üzeneteket próbálok írni, bőven beleteszem az energiát abba a heti 1-2 találatba, ami van, nem csak egy-egy szót böfögök oda. Nem így a kedves "beszélgetőpartnereim"!


Persze, nem én vagyok a legjóképűbb és a legizgalmasabb profil a környéken, de úgy gondoltam, ha már matchel velem és válaszolt is legalább egyszer, akkor nyilván tetszem neki. Vagy tévedek?


Szóval mit csinálok rosszul?

Hol a hiba?

Min tudnék változtatni?



35F



#tnder
júl. 23. 08:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10

Én azt mondom, hogy ez a jobbik eset. Így mindkettőtöknek megmarad az ideje, nem futtok felesleges köröket. Én ezen vagyok kiakadva, emiatt vagyok kiégve.


Én is egyébként csinálok ilyent, mondjuk 10-ből 1-szer. Ha kívácsi vagy rá, az okot is kifejtem.

júl. 23. 13:05
 12/18 A kérdező kommentje:

#9

Tudom, hogy ez az ok, jelentsen bármit is a "vibe".

De akkor minek írni, minek válaszolni, időt húzni?


A szűrést pedig megcsinálják ők helyettem.


Így napi fél óra befektetett munkával félévente akár össze is jöhet egy randi. 🤣

júl. 23. 13:08
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem válaszolna vissza, akkor az lenne a gond, higy írtál de nem ír vissza. Nem fogja tudni megindokolni, hogy miért nem stimmel a dolog, mert egyszerűen ez egy érzés. Ha nincs meg az összhang, az nagyon hamar világossá válik.
júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Nyilván az is baj, de az egy jóval kisebb baj, mint amikor valaki az idődet húzza, holott már a legelején tudta, hogy nem akar veled beszélni.


Naná, hogy nincs meg az összhang, ha valaki meg sem próbál érdemben kommunikálni (mert itt erről van szó), akkor honnan legyen összhang?

Nem vagyok kretén, hogy ne érezzem, hogy ezek a beszélgetés-kezdemények nyögvenyelősek, nekem is rossz, ha a másik nem válaszol.

júl. 23. 14:14
 15/18 anonim ***** válasza:
24%

“Szóval mit csinálok rosszul?”:


35f.. A hajad rendbe van?

júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15

Amúgy jó a kérdés: nem! Sajnos korán őszülök, emiatt idősebbnek nézek ki.

júl. 23. 17:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Fullos nő barátnőimmel is ezt csinálják.
júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
16: Az őszülée talán nem annyira gond. A kopaszodás az ami instant balra megy a legtöbb nőnél sajnos.
júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!