Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a srác üzenetváltáskor oda van értem élőben pedig nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy buliba látuk egymást elöször, ott nem volt semi, csak 1x egymasra néztünk, aztán rá pár napra ramirt. Azóta már 2 honapja beszélgetunk facen, azt hittem belém van zugva mert álandóan ír flörtöl, dicsérget stb. Tegnap előtt véletlen talalkoztunk, elmentünk egymás melett de ő direkt elfordult és úgy tett mintha nemis latott volna, pedig tudom hogy eszrevett. Ez most szerintetek mi miatt lehet?:(

ő 24, én 25



2020. nov. 8. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te "tudod", hogy észrevett, egyáltalán nem biztos, hogy felismert. Buliban 1x látott, azóta a facebookos képeidet látta csak, ha nem hasonlítasz rájuk erősen, akkor szerintem nem ismert meg.
2020. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Töketlen.
2020. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy közben elriasztotta őt a helyesírásod.
2020. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen tényleg ennyire borzalmasan szar a helyesírásod?! Akkor ez lehet az oka...
2020. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem ismert meg, épp bambult, vagy lehet, olyannal volt, aki előtt ciki lett volna rád köszönni.
2020. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tudja hohy nezek ki vidichateltünk is már, de a képeim se szerkeztettek és sok van fennt, olyank is amiken mások jelöltek meg...

A viselkedesbol meg mozdulataiból tisztan leveheto volt, hogy meglátott szoval ezt vegyetek ugy hogy fix teny.

2020. nov. 8. 17:05
 7/16 A kérdező kommentje:
es legyszi ne a helyesirasomlegyen a tema, tudom h szornyu, én erre szeretnej valami magyarazatot mert nemtudom hovateni.
2020. nov. 8. 17:07
 8/16 A kérdező kommentje:
egyedul volt, de forgalmas helyen voltunk.
2020. nov. 8. 17:09
 9/16 A kérdező kommentje:
talalkozo meg nem volt mindigcsak tervezzuk mert masik varosba tanul és csak 2 hetenkent jar haza
2020. nov. 8. 17:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy "nem te voltál az, aki... ?". Lehet, hogy csak neten nagylegény, de az is lehet, hogy rajtad kívül még x másik lányt is fűzött, és van, aki jobban bejött neki, vagy aki rámenősebb volt, és már le is cumizta. Na meg hát az is kérdéses, hogy te milyen visszajelzéseket adtál neki chatelés közben. Te flörtöltél vele? Kimutattad, hogy többet szeretnél tőle?
2020. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!