Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány furán viselkedik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány furán viselkedik. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Volt már randi, megbeszéltük, hogy lesz másik.

Azóta viszont a beszélgetésünk a nullával egyenlő. Óránként van egy egymondatos üzenetváltás és semmi több. Én ebből arra következtettem, hogy le akar koptatni, így nem is írtam neki. Amikor eltűnnék, akkor pedig mindig megkérdezi mi van velem, majd amikor látja, hogy megvagyok, megint lecsökken - miatta - a beszélgetés gyakorisága és minősége.


Mi a gondolat emögött a viselkedés mögött? Talonban tart? Hogyan kezelnéd?



2021. febr. 2. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Keféld meg azt várja
2021. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt már randi, az milyen volt? Hogy éreztétek magatokat? Mikorra beszéltétek a következőt?

Lehet, hogy én vagyok az őskövület, de ha van megbeszélt randim valakivel teszemazt egy héten belül, akkor mégis mi a szentséges szarnak chateljünk vagy telefonáljunk addig? Neten se időm se türelmem igazán mély és tartalmas beszélgetésekhez, szóval simán megvárnám ezzel a randit, az ilyen mizu típusú hülye bejelentkezásekre meg nem tudom kinek van igénye és miért. Én örülnék, hogy nem tapad és tök lazán állnék hozzá, majd élőben alakul minden.

2021. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő jelentkezik amikor hanyagolod, látszólag még érdeklődik. Ne akarj egész nap chatelni, sokaknak nincs erre idejük. Nem egy nőt ismerek, aki olyan területen dolgozik, hogy nem is teheti meg.

Szóval, a következő üzented ez legyen: este 8-tól van kedved telefonon beszélgetni?

Ennyi, élő szó felkavarja az állóvizet, aztán később lehet videochat is, ami még jobb.

2021. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Randi előtt minden jó volt, csak utána lett ilyen? Lehet nem akar nagyon tapadni, vagy ilyesmi. Ez a jobb verzió.


Szerintem is az a legjobb, ha előre megbeszéltek egy időpontot pl. egy telefonálásra (chatelés is lehet ha ahhoz van kedvetek), ami mindkettőtöknek jó. Ezeknek a bejelentkezéseknek, amiket csinál, úgysincs értelme.

2021. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Orakent 1 mondat, az nekem mar tul sok lenne, te ezert sirsz?
2021. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Ebből se lesz tartós ismerkedés
2021. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Tiltsd le egy pár napra, utána majd kiderül hogy mit szeretne.
2021. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Nem egy, hanem néhány, kb 4-5 óránként van egy-egy mondat váltás.

Én is annak vagyok a híve, hogy ne neten beszéljünk, hanem élőben. Viszont randi előtt teljesen más volt, ezért gondolkodtatott el a dolog.

2021. febr. 2. 16:16
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Mondom hogy tiltsd le. #7
2021. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

ő lesz az a csaj, aki majd elkezd mindenre hivatkozni (bocs, dolgozok, nem voltam otthon, barátnőztem, vásároltam), aztán ha rékérdezel, hogy mi a baj, majd azt mondja, hogy elfoglalt, minden rendben ezen kívül. Aztán ahogy felhozod a randit, jönni fog azzal, hogy jó lenne találkozni, de.... még nem tudja, hogy mikor, mert nagyon elfoglalt (lett hirtelen)

Ne legyen igazam, de sajnos nagyátlagban ez szokott lenni a forgatókönyv.

(hozzáteszem, nő vagyok, de láttam már hasonlókat)

Válaszold meg ezt a kérdést:

ha érdekel valaki, akkor érdekel az is, hogy mit ír, ugye? Milyen esetben válaszolsz/reagálsz rá órák múlva?

Megvan a válasz?

Igen, ha elfoglalt vagy, vagy ha az illető annyira nem érdekel.

2021. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!