Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lány furán viselkedik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány furán viselkedik. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Volt már randi, megbeszéltük, hogy lesz másik.

Azóta viszont a beszélgetésünk a nullával egyenlő. Óránként van egy egymondatos üzenetváltás és semmi több. Én ebből arra következtettem, hogy le akar koptatni, így nem is írtam neki. Amikor eltűnnék, akkor pedig mindig megkérdezi mi van velem, majd amikor látja, hogy megvagyok, megint lecsökken - miatta - a beszélgetés gyakorisága és minősége.


Mi a gondolat emögött a viselkedés mögött? Talonban tart? Hogyan kezelnéd?



2021. febr. 2. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Szard le pár napra. Ha kérdezné pár nap után, hogy mi van. Akkor kérdezd meg akkar e újra talizni vagy nem.
2021. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Nincs bátorsága hogy kerek perec sztornozon. Tartaleknak jo vagy lehe5
2021. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Első randi előtt nyilván több volt a téma, ez természetes.

A randi jól sült el? Igent mondott a második találkozóra? Igen!?

Akkor mit kombinálsz?

Nyilván azért mondott igent, mert szeretne tovább ismerkedni veled. De attól, hogy már 1x találkoztatok, még annyira nem ismeritek egymást, hogy egész nap legyen téma.

Ha nem érdekelnéd, hidd el, nem kérdezné meg, milyen napod volt, stb.

Amúgy te normális témákat dobsz be, amiről lehet hosszasan beszélgetni? Mert ha nem, akkor mégis mire válaszoljon hosszabban, mint 1-1 mondat?

2021. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

A csajt már szerintem más pasi érdekli. Voltam én is hasonló cipőben nem is egyszer. Ilyenkor mennek a hülye kifogások miért nem ír stb, de közben semmi nem változott az életében, csak már nem te vagy a fontos számára.

Hagyni kell a francba az ilyen nőt, mert csak magadat bosszantod vele.

2021. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azoknak, akik szerint már egyáltalán nem érdeklem: az megvan, hogy én hanyagoltam őt, és ő kezdett el újra keresni? Lett volna lehetősége, hogy megszakadjon a kapcsolat.
2021. febr. 2. 19:50
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Arra nem gondolsz, hogy csak tartaléknak kellesz? Volt, hogy chatelgettem csajjal, de csak mint barát, mikor bepasizott akkor egyik napról a másikra hanyagolt. Mikor 2 hét után szétmentek, akkor megint megtalált.

De ugyanígy van most egy kolléganőm, akivel sokat beszélgettünk szóban, írásban. De csak addig tartott, még a pasijával gondok voltak, szeretett is volna összejönni velem, de én ebből nem kértem. Most is néha beszélünk, pont ahogy te. Immel ámmal, ha megkérdezem mi a helyzet, akkor tipikus válasz, hogy semmi.

Egyáltalán megbeszéltétek mikor lesz a következő randi? Vagy csak halogatja azt is?

2021. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nyilván keres téged, de azért, hogy a B-opció nem tűnjön el.

Leírták már előttem, így akkor viselkedik a csaj, amikor más jön közbe.

2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!