Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik így a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés

Voltunk egy párszor randin, kézenfogva sétálgattunk, csók is volt mindig, azonban amikor ráírok messengeren nagyon passzív. Mindig válaszol de ő sosem kérdez, csakis addig tart a beszélgetés amíg én feldobok egy témát vagy kérdezek. Ő nagyon ritkán keres. Mindketten elfoglaltak vagyunk ezért nem tudunk naponta találkozni...max kétszer egy héten. Nem tudom mit tegyek, de ez az egész így komolytalannak tűnik.

Mondjam meg, hogy hagyjuk az egészet, esetleg szóljon ha komolyan gondolja a "kapcsolatunkat"?


2018. okt. 30. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű, hogy veszett az ügy. Szerintem hagyd elúszni a francba az egészet. Ha ő nem fektet bele semmi energiát, akkor te se tedd.
2018. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ok, lehet, hogy ritka a noknel, de pl en kifejezettenk utalok irogatni. Ha kapcsolattartasrol van szo, barkivel, akkor felhivom oket, vagy ok hivnak.

Messengeren par mondat es annyi.


Ha neked ez ennyire szamit, akkor lehet, hogy jobb, ha tenyleg hagyod.

2018. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!