Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néhány üzenetváltás után randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány üzenetváltás után randi?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy lánnyal, akivel eddig alig tudtunk pár üzenetet váltani. Mindketten elég elfoglaltak vagyunk, így sajnos csak ritkán tudunk írni, pont akkor, amikor a másik nem ér rá, így nincs egy fluid beszélgetés hangulat. Kb eddig annyit beszéltünk, ami egy szóbeli beszélgetés során 5 perc alatt megtörtént volna. Szerintem ez élőben sokkal jobban menne, őt is nyitottnak látom, mert nem csak egy-egy szóban válaszol. Szerintetek érdemes megpróbálni elhívni élőben találkozni pár üzenetváltás után? Szeretném éreztetni vele, hogy én akarnám, ha jobban felpörögnének az események.
2021. ápr. 7. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
nyilván igen
2021. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Túl gyorsan ne, nem nyerő ha rögtön raugrasz
2021. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg rávezetni. Pl utalgatni, hogy majd ha találkoztok, akkor ..... És ha ő is úgy érzi, akkor le fog rá csapni és megkérdezi hogy mikor. Ha pedig nem, akkor nem fog reagálni. És egyszer-egyszer be lehet próbálkozni. Szerintem ez jó arany középút arra, hogy ne ráugorj, de kiderüljön ha ő is akarja
2021. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan hívd el randizni.
2021. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!