Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj, ha a matcheim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha a matcheim 80-90%-a azonnal, vagy max 1-2 üzenetváltás után ghostingol?

Figyelt kérdés

A többi meg utána. 🤣


Ez van tinderen, bumble-ön, elittárson, minden létező oldalon.


Meg kell jegyezni, hogy teljesen normális üzeneteket próbálok írni, bőven beleteszem az energiát abba a heti 1-2 találatba, ami van, nem csak egy-egy szót böfögök oda. Nem így a kedves "beszélgetőpartnereim"!


Persze, nem én vagyok a legjóképűbb és a legizgalmasabb profil a környéken, de úgy gondoltam, ha már matchel velem és válaszolt is legalább egyszer, akkor nyilván tetszem neki. Vagy tévedek?


Szóval mit csinálok rosszul?

Hol a hiba?

Min tudnék változtatni?



35F



#tnder
júl. 23. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Ez elsősorban azért van, mert egy utolsó szemét alak vagy
Ez elsősorban azért van, mert ronda vagy
Ez elsősorban azért van, mert a nők ilyen bunkók
Az előző (3-as) válaszlehetőségen felháborodtam. Te vagy a bunkó!
Egyéb
6 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Valószínüleg unalmas vagy és mivel rajtad kívűl még több tucat férfival beszélget ezért kioffol.
júl. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy unalmas vagyok (max a profilom és a nem túl bugyinedvesítő fozimiskám).
júl. 23. 08:33
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul választasz.
júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3

Összesen három kritériumom van:

-Legyen korban és magasságban hozzám illő

-Legyen vékony, vagy átlagos alkat

-Ne nézzen ki ribizlinek


Mégis hogy választhatnék rosszul, amikor leginkább abból a kevésből válogatok, ami van?

júl. 23. 09:09
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet hogy túl sokat írsz?

Vannak akik képesek 3 oldalas kis regényt írni minden válaszukban.

Az is lehet, hogy nincs bennetek a nő szerint semmi közös

júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem írok 3 oldalt.
júl. 23. 09:54
 7/18 anonim ***** válasza:
Továbbra is azt írom, hogy rosszul választasz. Először is, túl kevés a kritérium. Nézed a bemutatkozó szöveget ? Olyat még nem nagyon tapasztaltam, hogy akinek normális szöveg volt kiírva, az csak úgy lelépett volna ismerkedés közben.
júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Nem választok rosszul, ugyanis a probléma ott kezdődik, hogy nincs miből válogatnom. Hetente kapok 2-3-4 érdeklődést/lájkot különböző platformokon összesen. Ebből a 60-70%-át kiszűröm, mert nem tetszik, nem szimpatikus. A maradék heti 1-2-t már hova kéne tovább szűrnöm?


A minap épp egy olyan nő játszotta el velem ezt, akivel még a hobbijaink is megegyeztek!


2 másik pedig lebeszélt randi szándék után tűnt el.

júl. 23. 11:02
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem vagy érdekes, nincs meg a vibe, nem erdekled őket. A heti 1-2 sok, azt még bőven lehetne szűrni.
júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Bumbleon engem a pasik ahogy köszönök nekik unmatchelnek, alig írnak vissza, tinderen egy picit könnyebb de ott is a matcheim kb 5%-a ír
júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!