Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban amiatt utasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban amiatt utasítják el a férfiakat, amiért a férfiak is gondolják?

Figyelt kérdés
Általános nézet férfiak közt, hogy a jóképűség, magasság, diploma, pénz kell a sikerhez. Viszont olvastam olyat, hogy a nők inkább más dolgokat szoktak kifogásolni. Hogy például nem a diploma hiánya vagy megléte zavarja őket, hanem, ha az adott pasival nem lehet beszélgetni. Vagy olyan egyszerű dolog, mint az ápolatlanság, ami azt hittem amúgy alap társkeresők közt. Vagy hogy inkább az a lényeg jól ossza be a pénzt és legyenek céljai. Hol az igazság? Mennyire kell tényleg jó külső ahhoz, hogy legyen siker? Mert persze mondani könnyű, hogy oh, nem is olyan fontos, de a valóságban mégis azt veszi észre mindenki elsőre.

júl. 21. 17:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
30, ebben az esetben azt kéne vizsgálni, miért nem kell a nőknek férfi, vagy miért kell ennyire a férfiaknak nő és az egyik oldalon változtatni.
júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"ebben az esetben azt kéne vizsgálni, miért nem kell a nőknek férfi, vagy miért kell ennyire a férfiaknak nő és az egyik oldalon változtatni."

Nincs mit vizsgálni, ezek alapvető dolgok amiket ismerünk biológiából, illetve földrajzból (korfák a társadalomföldrajzban jelennek meg)

Változtatni meg nem tudunk, van rá mód de társadalmi akarat az hiányzik hozzá

júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Hogy hol az igazság?

Nos, egészen biztosan nem az általánosítások és a sztereotípiák között kell keresni, hanem a konkrétumok és az egyéni elvárások, preferenciák között.

"Ápolatlanság" például. Mit jelent ez egy nagyon jól kereső nő számára, és mit jelent egy kevésbé jól kereső nő számára? Még ez sem egyértelmű, hanem relatív, egyénenként változó.

Az egyik nő elkölt havonta fodrászra, kozmetikusra, pedikűrösre, manikűrösre, szoláriumra, kozmetikumokra, stb. 250 ezret, míg a másik nő megcsinálja magának, és csak a legfontosabb tisztálkodószereket és kozmetikumokat veszi meg magának max. 10 ezerből.

Ettől még az utóbbi lehet sokkal ápoltabbnak tűnő, és akár szebb és kívánatosabb is, mint az, aki havonta negyedmillát költ magára...

júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Minden elutasítás egy külön történet. Nincs egy olyan ok, ami minden valaha történt elutasításra ráhúzható.


Én utasítottam már el férfit külső miatt, mert taszított, de amiatt is, hogy "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" üzemmódban volt vagy éppen egy darab közös érdeklődési körünk nem volt és kínkeserves volt a beszélgetés vagy épp ismerkedés alatt homofób meg rasszista dolgokat durrogtatott (pedig nem voltak a felsoroltak külsőre objektív listázgatós szinten nagy számok, de nem taszítottak annyira, hogy ne adjak neki egy esélyt). Vagy épp igénytelenség miatt (nem mindenkinek alap sajnos).

júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!