Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban amiatt utasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban amiatt utasítják el a férfiakat, amiért a férfiak is gondolják?

Figyelt kérdés
Általános nézet férfiak közt, hogy a jóképűség, magasság, diploma, pénz kell a sikerhez. Viszont olvastam olyat, hogy a nők inkább más dolgokat szoktak kifogásolni. Hogy például nem a diploma hiánya vagy megléte zavarja őket, hanem, ha az adott pasival nem lehet beszélgetni. Vagy olyan egyszerű dolog, mint az ápolatlanság, ami azt hittem amúgy alap társkeresők közt. Vagy hogy inkább az a lényeg jól ossza be a pénzt és legyenek céljai. Hol az igazság? Mennyire kell tényleg jó külső ahhoz, hogy legyen siker? Mert persze mondani könnyű, hogy oh, nem is olyan fontos, de a valóságban mégis azt veszi észre mindenki elsőre.

júl. 21. 17:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

"női szinglik aránya meg felmérések szerint 1:1.5 szóval nekik nincsenek ilyen gondjaik"

Egyszerűen nincs annyival több férfi, hogy kijöhessen ez az arány.

Úgy lehet valós, ha az aktívan társkereső nők-férfiak aránya ilyen.

júl. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen nincs annyival több férfi, hogy kijöhessen ez az arány."

Ezt tudjuk, viszont nem is kizárólag a férfitöbblet hozta ki ezt az arányt, ez egy másik kérdés. Soktényezős probléma, ráadásul másképpen számolják a szingliket. Viszont jól mutatja azt mennyire torz a helyzet, mennyire elborult a társkeresési helyzet manapság

júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
54%
22, egy fals eredmény nem jelent semmit és főleg nem bizonyít semmit. Ha nem reális a szám, akkor kár idecitálni.
júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%
#22 mi abban a probléma, hogy az inceleknek nincs nőjük? Ez csak basic darwini elv, évezredek óta így működik. Ha debil vagy, ne akarj családot. Semmi torz nincs ebben.
júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

24#

Akkor miért lehet ennyi debil nőnek (is) gyereke?

Úgy látom nem működik a darwini elv, az emberi társadalomban régen megbukott. Pl. nektek felforgató femináciknak már ki kellett volna hullania, ehelyett nézd meg itt mennyien vagytok egy rakáson, és szaporodtok!

júl. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor miért lehet ennyi debil nőnek (is) gyereke?"

Mert vannak férfiak, akik bármibe beledugják a farkukat, ami finom meleg és elérhető. Sajnos szellemileg visszamaradott nőkbe is.

"Úgy látom nem működik a darwini elv"

Aki alkalmazkodni képes a változásokhoz, az marad meg, az szaporodik. Ez a mai társadalomra nagyon igaz. Az, hogy te kit, vagy mit tartasz fontosnak irreleváns. Aki incel lesz, az nem tudott alkalmazkodni a társadalmi változáshoz, tehát illik rá a Darwin féle elv. A feministák, karrieristák,de igazából bárki, aki jól elboldogul jelenleg, az volt képes változni, változtatni, mikor "változott a világ".

Írom mindezt úgy, hogy elítélem azt az egyértelmű provokatív szándékot, ami a 24-es hozzászólásból érződik.

júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%

A nők egyre nagyobb része vagy karrierista és/vagy feminista, vagy csak szimplán golddigger.

Egyik sem normális férfihoz való, és ezekből a nőkből lesz a leghamarabb elvált és a gyerekét egyedül nevelő anyuka, aki a gyerek mellett azért még társkerizik, hátha akad egy barom akinek még jó lesz gyerekkel is.

Aztán amikor szembesül azzal, hogy már a kutyáját sem érdekli, akkor jön a depi, és már bárkinek odaadja magát.

Csak a mi lakóparkunkban ismerek legalább 10-12 ilyen fiatal anyukát, akik nyíltan flörtölnek bárkivel, így velem is, és annak ellenére, hogy tudják, tartós kapcsolatban élek.

És még akkor sem szégyelli magát, amikor mondom neki, hogy nem ismerkedem, mert foglalt vagyok.

"Nehogy azt mondd, hogy nem vagyok jobb nő a barátnődtől!" -jön a válasz.

Én meg csak simán rávágom, hogy "nem, egyáltalán nem vagy jó nő, mert az én párom nem kínálgatja magát senkinek sem, ahogy az útszéli krvák szokták, és te most".

Ilyenkor ha ölni tudnának a szemükkel, akkor már nem élnék...🤣🤣🤣

júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%

"Aki alkalmazkodni képes a változásokhoz, az marad meg, az szaporodik. Ez a mai társadalomra nagyon igaz."

Nem értetted meg amit írtam

Azt írtam hogy ez ott bukik meg, hogy kizárólag az egyik nemre érvényes, ezt te is írod:

"Mert vannak férfiak, akik bármibe beledugják a farkukat, ami finom meleg és elérhető. Sajnos szellemileg visszamaradott nőkbe is."

Namost én azért mondom hogy nem működik az egész elv, mert csak a társadalom bő felére érvényes a kiválasztódás, így tovább szaporodik a selejt a végtelenségig. Egy felborult egyensúlyú rendszerben minden felborul, még a természetes kiválasztódás is. Persze létezik, csak lefelezett hatékonysággal, ami magában hordozza a problémák folyamatos újratermelését, ugyanazok a selejtes gének kerülnek elő újra és újra mert kizárólag az egyik nemnél hullik ki a selejt

júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Az embernél nem létezik már a természetes kiválasztódás az orvostudomány fejlettsége miatt.

Van helyette viszont rengeteg genetikai és veleszületett degeneratív betegség, és már nem sok kell ahhoz, hogy minden második ember daganatos betegségben haljon meg.

Az ember nem tudja kicselezni sem a genetikát, sem az evolúciós folyamatokat.

júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Értem én hogy te a genetika részét emelted ki, de ugyanez érvényes az egész elvedre, a darwini elvű kiválasztás is csak az egyik nemnél marad meg, a másik nem már nem válogat semmit mert nem teheti meg (a többsége) aki megteszi az maga lesz kiválasztva, aki meg megalkuszik az választja akár a legutolsó alkalmazkodni képtelen selejtet is. Nőknél csak az hullik ki aki ki akar hullani
júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!