Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban amiatt utasítják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban amiatt utasítják el a férfiakat, amiért a férfiak is gondolják?

Figyelt kérdés
Általános nézet férfiak közt, hogy a jóképűség, magasság, diploma, pénz kell a sikerhez. Viszont olvastam olyat, hogy a nők inkább más dolgokat szoktak kifogásolni. Hogy például nem a diploma hiánya vagy megléte zavarja őket, hanem, ha az adott pasival nem lehet beszélgetni. Vagy olyan egyszerű dolog, mint az ápolatlanság, ami azt hittem amúgy alap társkeresők közt. Vagy hogy inkább az a lényeg jól ossza be a pénzt és legyenek céljai. Hol az igazság? Mennyire kell tényleg jó külső ahhoz, hogy legyen siker? Mert persze mondani könnyű, hogy oh, nem is olyan fontos, de a valóságban mégis azt veszi észre mindenki elsőre.

júl. 21. 17:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon összetett kérdés! nem mindegy, hogy hány éves például a nő és mik a céljai! Egészen más egy 16 éves középsulis lány preferenciája egy 26 éves karrierista diplomásé meg egy 36 éves gyárimunkás nőé, aki gyereket akar és már nagyon cseng a biológiai órája. Szóval ezeket mind-mind külön elemezni kell, nincs egy egységes jó válasz.
júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%
Te például képtelen vagy árnyaltan gondolkodni, kérdező. Nálam ez instant off. És nem csak azért, hogy ezzel neked jól odavághassak, hanem én tényleg színvonalon alulinak / szóra sem érdemesnek tartom az ilyen embereket.
júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Nincsen olyan h a NOK.

Mindenkinek mas a dontos. Mas ami regflag mas ami a celja az eletben.

Ne erdemes altalanositani mert a NOK nem egy homogen massza...

júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
67%

A nők a férfiakat nem utasítják el. Adott nő utasít el adott férfit.

Minden ember, legyen az férfi, vagy nő, szuverén személy, saját gondolatokkal, preferenciákkal, vágyakkal, értékrenddel, tapasztalatokkal stb.

Biztos lehetne egy átfogó vizsgálattal kimutatni jellemző preferenciákat, de egy ilyen kutatást, nem a Gyk-n fognak elvégezni.

Ami engem illet, legyen egy szinten mindenben velem, semmiképp ne legyen "lemaradva" és ne legyen sokkal előrrébb se az életben.

Hasonló korosztály, hasonló anyagi háttér, hasonló önállóság, hasonló pénzgazdálkodás, hasonló munkarend, amennyire lehet egyező értékrend, életvitel, tanultság, hozzáállás, jellem, humor, hobbik, kedvelt, nem kedvelt tevékenységek, tervek stb.

Nekem kevés, ha a minimálbérből még futja kajára hónap végén, hiába tartja el magát, mert teljesen más az életszínvonal, igényszint, értékrend, stb.

Nekem fontos, hogy az illetőnek fontos legyen a tanulás, tudás, fejlődés. Ezt nem a diploma adja, de gyanús, hogy nem is a gyártósori, vagy gondnoki munka.

Szóval se az egyik, se a másik oldal nem igaz általánosan mindenkire.

Ennek megfelelően ezek a kérdések gyakorlatilag értrlmetlenek.

júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

2


Te például nem tudtál egy - teljesen mindegy hogy jogos vagy nem jogos - kritikai észrevételt úgy megfogalmazni, hogy az ne legyen bántó hangnemű és lekezelő.


Nekem pl. ez lenne "instant off" már egyetlen ilyen megnyilvánulás alapján, mert nem tudnék olyan emberrel párkapcsolatot elképzelni, akinek alacsony az érzelmi intelligenciája.

júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
#5: full heteró nő vagyok, úgyhogy nem fogok könnyeket hullatni amiatt, hogy nálad kiestem a szórásból, kösz.
júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
72%

48évesen :


Ápolt legyen=fürdés, dezodor, nem áporodott szagú ruha (ha sokáig szárad télen büdös lesz)

A külső kb mindegy, de nekem a szakáll és a bajusz nem jön be.

Tudjunk beszélgetni, legyen humora.

A pénze nem érdekel, se az, hol lakik. Amíg meg tud és AKAR csinálni magára mindent (főzés, mosás, takarítás)

Ki tudja mutatni az érzéseit, legyen empatikus.

Sok kívánság?

júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy a külső miatt utasítanak el, jó reggelt!

Mégis mit hittél, mi az a rejtélyes ok, ami miatt nem viszonozza egy nő az érdeklődésed?!

Amiért nyögvenyelősen írogat vissza, nem akar veled találkozni stb

júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

"Vagy olyan egyszerű dolog, mint az ápolatlanság, ami azt hittem amúgy alap társkeresők közt."


Pedig sajnos nem.

júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
51%

A 3. és a 4. válaszadó tökéletesen leírták.


Teljesen értelmetlen, butácska kérdés ez, döbbenetes, hogy elvileg "felnőtt" emberek használják ezt az oldalt, mégis tobzódnak ezek az infantilis kérdések és hozzászólások, mintha csupa ötéves gyerek szórakozna itt. Ha ilyen értelmi szinten vagytok, miért akartok párkapcsolatot?

júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!