Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés ma = A nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Vezető kérdése:

A társkeresés ma = A nők válogatnak ?

Figyelt kérdés

Mert ezt látom.

Nem megyek messzire több ezres Fb csoportba léptem ma be többe is.

Pasik írnak pár sort, az érdeklődésükről, stb, semmi reakció.

Jennyfer' felrak egy képet 1500 like, szivecske, komment..


Csak felmerült a kérdés hogy vannak e Női társ-keresők.



júl. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
33%

#70


Itt nem a szintről volt szó. Ha em arról, hogy van-e barátnő vagy nincs.

Egyébként meg nem igaz, hogy könnyű szerezni. Mert hasonló a hasonlót vonz, vagy inkább mondom úgy, hogy nem esik messze a fájától az alma. Hidd el próbálkoztam én is ilyen nőknél, de egyszerűen semmiféle érdeklődést nem mutattak felém. Mert egyszerűen nincs mivel megfogjam őket, nem vagyok széttetovált alkoholista láncdohányos börtöntöktelék drogos aki lízingelt bmw-kel vagánykodik, így igazából nem is alakulhat ki vonzalom bennük irántam.

Ellenben egyszer egy jogi mesterszakos nő adott esélyt nekem és vele sikerült bármiféle különösebb erőlködés nélkül párkapcsolatban lennem. Ha színészkedni próbálsz és olyan pozícióba lenni, vagy inkább mondom úgy, hogy olyan ösvényen akarsz járni ami nem a tiéd, ott te nem fogsz célba érni.

júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
0%

Persze-persze!


[link]

júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!