Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés ma = A nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Vezető kérdése:

A társkeresés ma = A nők válogatnak ?

Figyelt kérdés

Mert ezt látom.

Nem megyek messzire több ezres Fb csoportba léptem ma be többe is.

Pasik írnak pár sort, az érdeklődésükről, stb, semmi reakció.

Jennyfer' felrak egy képet 1500 like, szivecske, komment..


Csak felmerült a kérdés hogy vannak e Női társ-keresők.



júl. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
27%

32-es csak nem Chad vagy ?


38F incel

júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
61%
33. Csak egy értelmes ember, amilyen te sosem leszel. :)
júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
22%

34-es: minden ember egyenlő. Szerintem legyél jámbor és olvasd a bibliát mielőtt magas lóról beszélsz hozzánk.


38F incel

júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
56%
#29 igen a chad vonzó férfit jelent aki jól néz ki és nincs gondja a párkeresésel. Tehát a nők nagy részének bejön az illető.
júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
62%

Fuha. Most már ott tartunk, hogy az nő a szr, mert csak azt húzza jobbra tinderen, aki tetszik neki? Te hallod magad ilyenkor?


Az én férjem is egy kocka, eléggé introvertált is, nem az a fajta, aki a kirakatnak él. Aztán mégis ott tartunk, hogy több év házasság, saját otthon meg gyerekek. Akkor ő hogy csinálta? Úgy, hogy normális ember, ép elmével... Ugyanannyira az elején tartott az élete építésének, mint én.


Nem tudom, hogy milyen hozott minták vagy traumák mentén alakulhatott ki egyesekben az a kifordított gondolkodás, ami meggátolja őket abban, hogy normális emberként legyenek képesek funkcionálni, vagy már az ismerkedés legelején elriasszák maguktól a nőket, esetleg már maga a kisugárzásuk taszító legyen. De őszintén sajnálom. Ők ezeknek a körülmények valóban az áldozatai, viszont valós megoldást nem keresnek, hanem a könnyebbik utat választva, mint a sithek, komolyan, a dühöt, frusztrációt és gyűlöletet választják. Pedig ha felismernék a problémát, akkor el lehetne vele ballagni szakemberhez, hogy legyen már megkeresve ezeknek a gyökere, rakjuk rendbe, tegyünk bele munkát, energiát, már csak önmagukért is. Aztán ha tudunk egészségesen gondolkodni és hozzáállni a dolgokhoz, akkor az életünk is kevésbé lesz tele méreggel, ezáltal ugye nem leszünk olyan mérgező emberek, akik elől menekül mindenki.

Amíg ez nem történik meg, addig szeditek ti is az áldozataitokat, mert terhes a társaságotok, kellemetlen helyzetbe hozzátok azt, akivel éppen beszéltek, és amikor ilyenkor azt mondják, hogy köszi, de nem, képesek vagytok nekiállni az áldozathibáztatásnak is, hogy ő volt a hülye, ő csinálta rosszul, ő akar csak Henry Cavill kaliberű embert és amúgy is szégyellja magát, mert hozzád pont nem vonzódik, más bezzeg kéne, szóval egy büdös kva is. Mintha ő maga nem ugyanolyan érző lény lenne saját akarattal és vágyakkal, hanem csak egy tárgy. És nyilván a megerőszakolt lány is egy kva, mert valójában biztosan élvezte és meg is érdemelte, mert kivágott felsőben volt és mégis nemet mondott.

És nem jut el nekik, hogy ez milyen rohadtul beteg.


Szóval én bátorítok mindenkit, hogy keresse meg a problémái gyökerét, dolgozza fel őket, és akkor ugyanolyan teljesértékűen számba vehető tagjai lesznek a társadalomnak, mint amúgy mindneki más.

Előnytelen külsejű, kocka, visszahúzódó emberek élnek kapcsolatban és házasságban. Nem volt olyan egyszerű dolguk, mint a jóképű, magas, extrovertált, gazdag társaiknak, valóban. De sikerült. Vajon miért?

júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
52%
#37 nem szar mert joga mindenkinek választani. De nekem is jogom van boldognak lenni csak nem sikerül mert nem vagyok egy top pasi. Attól hogy neked IT kocka pasid van még nézhet ki jól.
júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
34%

Incel lives matter!



39F incel

júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
53%

De nem csak te nem vagy top pasi. A többi mit csinálhat máshogy?

Persze, hogy jogod van boldognak lenni, mindenkinek van. Tenni kell érte ha nem jön magától. Mert nem csak a te jogod ez, hanem mindenki másé is. Ha neked nem sikerül, de te vágysz rá, akkor neked kell tenned érte és változtatni.

A férjem előtti párommal megromlott a kapcsolatunk, kellettünk hozzá mind a ketten, nem láttam úgy, hogy meg tudjuk már javítani, pedig másfél évig próbáltam. Ő nem akarta volna befejezni, mert őt az nem tette boldoggá. Engem meg az nem tett boldoggá, hogy maradjak.

Melyikünk boldogságra való igénye volt jogosabb szerinted? Nekem kellett volna maradni, hogy ő boldog legyen? De nem lett volna, mert nem tudtam volna már boldoggá tenni. Ő akkora már nem tudott, akkor itt kinek mihez volt joga? Mielőtt meggyanúsítasz, 3 évig voltam egyedül utána. Mertem nemet mondani. Nem azért, mert éppen vol másik opcióm, hanem azért, mert tisztelem annyira magam, hogy ne alkudjak meg. Pedig nekem sosem volt kapcsolatom az altalatok chadnek titulált réteggel. Akivel volt valami, alakult valami, vagy bármi említésre méltó volt, az mind it, kocka, a férjem kivételével a neten megismert ember.

Nekik mi van, ami neked nincs? Több múlott a természetükön, mint a kinézeten, ha hiszed, ha nem.

júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
62%

37,40


Engedd el, nem fogják felfogni sajnos!

júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
44%

#8#9


Pedig igaza volt annak aki ezt írta.

Pl én sem vagyok egy ultra alfahím adonisz. És érdekes módon eddig az összes barátnőm közül egy magyar sem volt. Valahogy sokkal könnyebb volt más nemzetiségű nőkkel kezdeni. Sokkal jobban éreztem azt, hogy emberszámba vesznek és nem utálnak és néznek le csak mert nem vagyok egy alfahím.

júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!