Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a megoldás a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a számomra ebben az esetben, ha nem tetszenek nekem ismerkedéskor ha gyanítom, hogy egy pasinak vannak szexkapcsolata/ kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Legtöbb szingli férfi mostanság divatos módon szexkapcsolatot tart fenn, amikor ismerkedik.

Engem ez baromira zavar, hogy a férfi akivel ismerkedem, több lyukra játszik, ügyeskedik, hogy ne maradjon szex nélkül.

Tudom igazsagtalan vagyok, mert nehez egy ferfinek verni addig ameddig komoly kapcsolata lesz, en megsem szeretem ezeket a titkos csiki csuki kapcsolatokat, amelyeket sok férfi megőriz végül a barátnője mellett is, miert ne alapon, es persze ezekre a kapcsolatokra nehéz rájönni, főleg ha már előtted megvolt es simán ment évekig, te sem fogod észrevenni esetleg.

Nekem az ex baratom házas nővel járt össze nagy titokban ami a nőnek nagyon megfelelt es járt hozzá mellettem is, ami a nőnek megint büszkeség volt, hogy mellettem is jár hozzá. En nem tudtam róla de ő rólam mindent, még azt is, hogy miken veszekedünk, stb sőt húzta ellenem a barátomat.

Ez a másik ugye, hogy ezek a titkos kapcsolatok tudnak rólad röhögnek rajtad, de te nem tudsz róluk.

Tudom hogy most azt mondjátok hogy hááát az a helyes, hogy milhelyst velem alakul a dolog, a pasi adja fel a szexkapcsolatait, de lássuk be, hogy legtöbbször nem így történik mégsem.

Ilyen az emberi természet, hulye lenne, ha lezárna egy 5 éves ilyen helyzetet csak mert alakul valami, inkabb hazudik, okoskodik.

Tudom lesz 1-2 válaszoló, aki beírja, hogy ő abbahagyta a szexkapcsolatát mikor kellett, de akkor ő a kivétel.

Én nem ezt tapasztaltam!

Vegul az lesz, hogy a pasi mellettem is megtartja ezeket a lyukakat es ha összeveszünk amit alig vár, rohan is.

Engem zavar ez az ügyeskedés, es minden induló kapcsolatomnak emiatt vetek véget mert elkap a gyűlölelt látva az opciók meglétét, a laza lyukak befigyelését!


júl. 19. 07:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Kedves kérdező! Leírásod alapján nem vagy 100-as, szerintem az a legegyszerűbb, ha nem ismerkedsz egyelőre senkivel. Lehet nem vagy elég jò, hogy bárki abba hagyja a szexkapcsolatát miattad. 😁 33/N
júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
A kapcsolatban szexkapcsolat tartása a megcsaló hibája és jelleme nem a másik emberé hogy egy kapcsolatban hogy viselkedik.
júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha gyanús a pasi akkor ne ismerkedj vele tovább. Más választásod nincs. Az biztos hogyha te irántad kezd el érezni valamit akkor felszámolja a szexkapcsolatait. Ez nem működik másképp. Te neked "kell" annyira megfogni, hogy ne rakja bele másokba.
júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező nem százas az biztos

Mert az ő fejében szinte minden férfi hűtlen szeretőtartó gazember

Amíg ez a tévképzet él a fejében egy-két rossz tapasztalat miatt, addig kapcsolatra alkalmatlan

júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Miert ne lennek szazas en ezt éltem meg, ja mert nem téged választottalak, ja mert túl sokat válogatok, ja mert nem válogatok, hagyjuk jó
júl. 19. 12:26
 16/24 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy százas mert előre elkönyvelsz valamit kb. mindenkiről akit nem is ismersz! Így ne ismerkedj, előbb tedd magadat rendbe fejben! N
júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Honnan tudod h nem ismertem akikről beszélek? Te nem vagy szàzas, fel se fogod a kérdést csak valahol durrogtatnál ma !
júl. 19. 13:37
 18/24 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű. Az első randin elmondod neki, hogy komoly kapcsolatot keresel, te nem randizol másokkal párhuzamosan, illetve a szexkapcsolatokat elitéled (nekem ugyanez az értékrendem egyébként).


Ezután szépen elmondod a randipartnernek, hogy ezeket elvárod tőle is.


Ha van második randi, akkor feltételezheted, hogy megértette. Gyanú nem kell, egyszer minden kiderül úgyis.


Én ezzel a módszerrel sosem szívtam meg.

júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hát a legtöbb profi csaló egyetért veled majd mindenben es megmondja hogy nem is volt soha szexkapcsolata. Sőt mindent a te szájízed szerint mond, csak haladjanak a dolgok.

En ezt tapasztaltam.

Es nehezen lehet rájönni, esetleg 1-2 év után ha profi

júl. 19. 14:21
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

21# vagyok. Akkor ne ismerkedj.

A bizalmat könnyű eljátszani, de ha engem ismerkedés alatt gyanusítgatna valaki akkor annak annyi is lenne.

júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!