Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a megoldás a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a számomra ebben az esetben, ha nem tetszenek nekem ismerkedéskor ha gyanítom, hogy egy pasinak vannak szexkapcsolata/ kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Legtöbb szingli férfi mostanság divatos módon szexkapcsolatot tart fenn, amikor ismerkedik.

Engem ez baromira zavar, hogy a férfi akivel ismerkedem, több lyukra játszik, ügyeskedik, hogy ne maradjon szex nélkül.

Tudom igazsagtalan vagyok, mert nehez egy ferfinek verni addig ameddig komoly kapcsolata lesz, en megsem szeretem ezeket a titkos csiki csuki kapcsolatokat, amelyeket sok férfi megőriz végül a barátnője mellett is, miert ne alapon, es persze ezekre a kapcsolatokra nehéz rájönni, főleg ha már előtted megvolt es simán ment évekig, te sem fogod észrevenni esetleg.

Nekem az ex baratom házas nővel járt össze nagy titokban ami a nőnek nagyon megfelelt es járt hozzá mellettem is, ami a nőnek megint büszkeség volt, hogy mellettem is jár hozzá. En nem tudtam róla de ő rólam mindent, még azt is, hogy miken veszekedünk, stb sőt húzta ellenem a barátomat.

Ez a másik ugye, hogy ezek a titkos kapcsolatok tudnak rólad röhögnek rajtad, de te nem tudsz róluk.

Tudom hogy most azt mondjátok hogy hááát az a helyes, hogy milhelyst velem alakul a dolog, a pasi adja fel a szexkapcsolatait, de lássuk be, hogy legtöbbször nem így történik mégsem.

Ilyen az emberi természet, hulye lenne, ha lezárna egy 5 éves ilyen helyzetet csak mert alakul valami, inkabb hazudik, okoskodik.

Tudom lesz 1-2 válaszoló, aki beírja, hogy ő abbahagyta a szexkapcsolatát mikor kellett, de akkor ő a kivétel.

Én nem ezt tapasztaltam!

Vegul az lesz, hogy a pasi mellettem is megtartja ezeket a lyukakat es ha összeveszünk amit alig vár, rohan is.

Engem zavar ez az ügyeskedés, es minden induló kapcsolatomnak emiatt vetek véget mert elkap a gyűlölelt látva az opciók meglétét, a laza lyukak befigyelését!


júl. 19. 07:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

Ha már a gyanú kizáró ok, akkor nincs módod párkapcsolatra, nem tudsz bízni a másikban, márpedig a bizalom az alapja.

Amúgy meg közöd sincs hozzá hogy előtted kivel kavart szingliként, ha ezt nem tudod elfogadni akkor egyedül maradsz és ennyi.

Nem gonoszságból, ezt legfeljebb pszihológus tudja kezelni

júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem arról volt szó, hogy az a baj, hogy előttem kivel kavart, nem olvasod figyelmesen, azt se tudod miről van szó, csak idehánytál te is oár sort!
júl. 19. 07:15
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Ugyan kérdező, amikor ismerkedni kezdesz vele akkor az illető még szabad ember akárcsak te.

Persze közben már illene felszámolni a szexkapcsolatait ez nem vitás, de téged a szöveged szerint már az zavar hogy éppen volt neki.

A másik meg hogy ha nem tudsz megbízni senkiben mert lehet hogy fenntart még valakit akkor nem fogsz tudni elkötelezödni

júl. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ne csavard ki, nem az zavar hogy volt, hanem hogy sok esetben a “komoly” kapcsolat mellett is megmarad es ismerkedés alatt is kavar még velük!
júl. 19. 07:30
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Kicsikét nézzél körül, nőtársaid hogyan is kezelik manapság a párkapcsolatokat, mint olyat...

Semmi elköteleződés, kötelességtudat, csak egy héba-hóba dugipajti.

"mert nehez egy ferfinek verni addig ameddig komoly kapcsolata lesz"


gondolom az újdonság neked, hogy a nők is maszturbálnak.

Ezek szerint te nem, de akkor minek akarsz párkapcsolatot?

júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem vitázni veled es nem érdekelnek az olcsó nőtársaim én magamról beszélek
júl. 19. 07:35
 7/24 Kólauborkával ***** válasza:
Najó, de ha közlöd, hogy édesem én 10éve nek voltan senkivel, csak rád várok, akkor meg jön a tapasztalatlan senkiháziakkal nem kezdek duma. Szóval akkor most még is mi van? Ezért hanyagolom a nőket inkább, mert aki épp van, na az szar és mindig az a másik kell…. És ez nem csak kapcsolatra hanem mindenre vonatkozik.
júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen 10 es, csak látom egy pár ”óccsó”és sok lyukra jàrogató iszonyú provokatívnak érezte a kérdésem, egyenesen sértette őket, de mindig ilyenek trollkodják szét a kérdést!

Es rögtön bennem keresik a hibát.

Mindenesetre 10 es, ha valaki többel tart szexkapcsolatot, legtöbbször te nem is fogsz róla tudni ez a baj!

júl. 19. 09:09
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
,😂😂😂😂🤣🤣😂 remélem elkapsz valami trippert te drága, értékes nő
júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
aranylyukú ,😂😂😂😂
júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!