Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy nagyon vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy nagyon vonzó nagyon csinos 10/10-es nőnek borzasztó nehéz a társat találnia?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm 25 éves tényleg az a 10/10-es NŐ, mikor együtt megyünk ki ebédért szerintem tízből kilenc férfi utánanéz, megnézi, nagyon feltűnő jelenség annyira csinos szépség, viszont hét éve keresi a párját é egyszerűen nem jön össze egy sem ha össze is jön mert voltak azért kapcsolatai három hónap, max. fél év után általában megcsalják őt vagy azt mondják hogy nem érzik azt és szakitanak vele. Neki abszolút nem számít a pénz volt már csóró pasija is volt viszont a kinézet valóban számít tehát viszonylag a helyes sportos vonzó férfiaknak az esélyt
júl. 15. 22:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
20-as: mert? Itt bárki beírhat bármit....
júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
51%

ez a kedvenc mesém: a csinos királynőről akihez senki nem mert odamenni hahahahahaha


38F incel

júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%
Meg fogsz lepődni: a kívülről 10/10-es nő nem feltétlen 10/10-es belülről, ha érted hogy mondom.
júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
54%

Én egy 170 magas, 58 kilós nagymellű kontroller lány vagyok, szőke hosszú hajam van és kék szemem. Szerinted? Kb. mindegyik kollégám meg akar kefélni?


Nem egyszerű.


27 éves bombázó

júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A pasik rondák incelek szexre mennek, nőcsalók. Normalisat tényleg mint tűt a szénakazalban lehet csak találni.
júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem fogok magamrol ide képet feltölteni. Plusz mi értelme lenne hazudnom? Pláne idegeneknek egy anonim oldalon??
júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#15-ös, én tősgyökeres budapesti vagyok, ráadásul 40 körüli :D

Eszembe nem jutna a korosztályommal szexelni, nem vonzóak már, ez a magyar valóság sajnos.

júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!