Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csinos vonzó nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csinos vonzó nőket miért ennyire nehéz megszerezni?

Figyelt kérdés
Számomra az ilyen nagyon csinos vonzó nők az eseteim, olyan nők akik kimennek az utcára és tízből kilenc férfi megnézi, utána fordul, vannak ilyen nő ismerőseim, de valahogy még egyiket sem tudtam megszerezni. Az egyik kolléganőm ilyen 10/10-es nő és az utcán is megnézik, egyik nap mondtam hogy van-e kezdve meginni valamit velem sajnos visszautasított... a baráti társaságban is van egy hasonló csinos vonzónlő nő és randizni hívtam de azt mondta hogy nem nagyon ér rá ilyenre volt hogy utcán is odamentem ilyen nőhöz de sajnos visszautasítottak... lassan 40 éves vagyok és jó lenne egy pár már, viszont az igényeket nem akarom lejjebb adni mert akkor nem lennék boldog úgy érzem
júl. 15. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na és te 10/10-es férfi vagy, hogy ilyen magasak az elvárásaid?

Vagy csupán megint egy olyan férfi vagy aki max egy átlag és itt vinnyog, hogy neki nem jut egy fullos nő.

júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1. Szerintem nem vagyok ronda mert nem vagyok elhízva
júl. 15. 18:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert kb. mindenki őket akarja, és így tudnak válogatni. Akkor nyilván a számukra legjobbnak adnak esélyt, nem a random átlagos vagy átlag alatti Szabó Józsiknak. Ők nem Máltai Szeretetszolgálat finnyás pasik számára.
júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
40 éves max. átlagos pasi itt rí, hogy nem sikerülk neki huszonéves bombanőt szerezni. SZánalmas vagy.
júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem vagy elhízva, nem azt jelenti, hogy nem vagy ronda.


Nem megszerezni kell a másik embert, hanem olyanná válni, akibe beleszerethet. Ha te egy öregecskedő átlagbéla vagy, az baromi kevéske.

júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus pasihozzáállás... "ha már nem vagyok kövér, akkor nem vagyok ronda"... ez kb. lókuki minimál dolog, hogy vki nem kövér, attól még nem lesz szép. De amíg ezt nevelte belétek anyukátok meg az ország, hogy a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél, már tökéletes, bárkit is megérdemel...
júl. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
megszerezni még csak csak nehéz, megtartani annál nehezebb. Gondolj bele, hogyha 10en megfordulnak utána, akkor mennyien is próbálkoznak nála.
júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél dolog a legrosszabb amit belenevelhettek a fiukba. Addig amig a nőnek kuss volt a neve, és az ő orgazmusa nem szamitott az ágyban addig helyt állt,de mostmár más világ van,nektek meg megy a meglepett villámpocok fej a ténytől, hogy egy nő is szeretne számára vonzó jóképű ferfit
júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

Saját lakás, hitelmentesen

+

menő új kocsi, hitelmentesen

+

Jól menő saját cég vagy nettó 900/hó feletti fizu

+

Évi min. 3 külföldi nyaralás, menő szállodában, all inclusive

=

Minden rendben lesz

júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te is csak rontod itt az átlag IQ szintet :/
júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!