Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csinos vonzó nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csinos vonzó nőket miért ennyire nehéz megszerezni?

Figyelt kérdés
Számomra az ilyen nagyon csinos vonzó nők az eseteim, olyan nők akik kimennek az utcára és tízből kilenc férfi megnézi, utána fordul, vannak ilyen nő ismerőseim, de valahogy még egyiket sem tudtam megszerezni. Az egyik kolléganőm ilyen 10/10-es nő és az utcán is megnézik, egyik nap mondtam hogy van-e kezdve meginni valamit velem sajnos visszautasított... a baráti társaságban is van egy hasonló csinos vonzónlő nő és randizni hívtam de azt mondta hogy nem nagyon ér rá ilyenre volt hogy utcán is odamentem ilyen nőhöz de sajnos visszautasítottak... lassan 40 éves vagyok és jó lenne egy pár már, viszont az igényeket nem akarom lejjebb adni mert akkor nem lennék boldog úgy érzem
júl. 15. 18:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Neked nehéz.


A jóképű pasiknak nem az.

júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ez egy baromira jó kérdés. Ki jön össze ezekkel a csajokkal? Mészáros Lőrinc 190 centi magas úriember unokaöccsei? Kicsit több jó csaj van ebben az országban, mint olyan pénzes pasi, aki megfelel a "követelményeknek". Értem én, hogy 80-20 eloszlás, de az a 20 százalék akkor tényleg nem csinál mást egész nap, csak egyik nőt a másik után, napi 24 órában, szünet nélkül. Lehet mondani, hogy "külföldiek", de keletebbre tőlünk nagyobb a csóróság, és ott többen is vannak, szóval ki jön össze ezekkel a csajokkal?
júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12

Nem kell pénzesnek lennie, de azért nézzen már ki valahogy és ne 40 éves legyen.

júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"szóval ki jön össze ezekkel a csajokkal?"


Olyan férfiak, akik nem lusták dolgozni magukon. Akik "valakik". És ezt úgy értem, hogy van fogalmuk arról, hogy ők kik, és mit akarnak az életben. És ez sem azt jelenti, hogy világot terveznek megváltani, csak tudják, hogy akarnak-e családot, hol akarnak élni, élvezik-e a munkájukat.


Sok férfi olyan, mint egy üres vászon. Nincs érdeklődési körük, hobbijuk, nem érdekli őket semmi, csak kaja, szex, tévé. Ők azok, akik iszonyat jó nőket akarnak. Eljátszanának pár tulajdonságot, hogy jó nőt kapjanak, de a nehezeket nem tudják. Ezért megy online a hangos sírás. Többnek tűnnek, mert hangosak.

júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
14: álomvilágban élsz. A pasifelhozatal korántsem ennyire rózsás. És kedves pártunk és kúrmányunk, illetve a gazdasági helyzet tesz róla, hogy még ennyi se legyen. Nyomhatjátok a kis álszent individualista dumát, de NINCSENEK pasik, " Akik "valakik". És ezt úgy értem, hogy van fogalmuk arról, hogy ők kik, és mit akarnak az életben." Ők már rég leléptek! :DDDDDDDD
júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért gondolod, hogy minden nő párkapcsolatban akar élni? Miért gondolja ezt a férfiak többsége? Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egy nő a legboldogabb akkor, ha szingli?
júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!