Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Önfejlesztésem csúcspontján járok. Már vagy 3 éve ezen dolgozom, mindent elkövettem amit csak lehetett. Arra jutottam, hogy ha alacsony és csúnya vagy, akkor nem csak csinos, de semmilyen nő nem lesz hajlandó "megnyílni" az ember ronda fiának. Pedig egész jól ki is gyúrtam magamat. Lefogytam, felszedtem vagy 12 kiló tiszta izmot ez idő alatt, de mit sem ér a magasságom és az arcom miatt.


Tanultam konkrét kommunikációt, beszéd és tárgyalás technikákat is, nem apróztam el :D De az a legjobb az egészben, hogy a nőket ez mind nem érdekli egy kicsit sem.

Személyiségemen is sokat dolgoztam. Sokkal bátrabb vagyok és határozottabb vagyok.


Élőben részeg középszerű, csúnya arcú, vagy dagadt lányokat már fel tudok szedni, legalább is amíg részegek addig beszélnek velem, utána már ők sem reagálnak semmire amit csinálok. Társkeresők addig működnek, amíg csak a testemet látják. Ahogy meglátják az arcomat és megtudják, hogy mennyire alacsony vagyok azonnal köddé válnak. Józanul normális viselkedés, normális nőknél eddig teljesen sikertelen volt. Mit kellene még tenném szerintetek ? mert én már tényleg nem tudom. A nőket csak a pénz és külső érdekli.



2017. okt. 26. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetni.
2017. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mit mond erről a barátnőszerzés kézikönyve?
2017. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Várni.. Pont. Majd egyszer. nekem 177 centivel sincs barátnőm pedig az égegyadta világon semmi szépséghibám nincs, egyszerűen csak nem találtam meg azt aki számára én vagyok az ideál.
2017. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk nem annak kéne lennie az életcélnak, hogy felszedj valakit. Mert ez a görcsösség, ez az elkeseredettség azonnal elriaszt minden nőt. Illetve szerintem komoly gondolkodásbeli problémák is vannak. Korlátkéne állítasz magad elé valamit, ami nem korlát. Sem a magasság, sem a pénz nem számít a nők nagy részének. Viszont nagyon kihat a kisugárzásodra, viselkedésedre, hogyha nem vagy magaddal megelégedve. Hagyd el a korlátokat. Csak az akadály, amit annak fogsz föl.
2017. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1-es:

Hát igen az egy opció de ha kiszámolod egy hónapra mennyibe kerülne hogy rendben legyél már nem hangzik olyan jól sajnos. Ráadásul tiszta betegség az összes.


2-es:

Ha tudnám mit kéne tegyek nem írtam volna ki a kérdést te agytröszt.


3-as:

Várok én már nagyon sok éve. Meguntam azért is kezdtem önfejleszteni.


4-es:

Pedig ez, mert nagyon hiányzik már egy nő akivel lehet rosszalkodni és akár még szeret is. De esélytelen, kezdem elveszíteni a reményt. Aki nem néz ki jól annak úgy tűnik tényleg felejtős ez az egész...

2017. okt. 26. 17:46
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakin érezni, hogy direktben tanul csajozni, és élete célja felszedni valakit - márpedig érezni ezeket - akkor teljesen természetes, hogy menekülnek a nők az illető elől. Főleg, ha süt róla, hogy az az alaphelyzet, hogy k--ának nézi a nőt - amit szintén könnyen meg lehet érezni.

Te jó ég, havernak se akarnék ilyen embert...

2017. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Kövér vagyok, kopaszodok, de olyan a büdös életben nem fordult elő, hogy ha egyszer már valaki szóba állt velem, akár részegen, akár józanul, az utána ne is reagáljon.
2017. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Most mit kell ítélkezni, én legalább próbálok javítani magamon ? Aki nem születik alapból jópasinak azt azonnal le kell nézni ?
2017. okt. 26. 17:50
 9/25 anonim ***** válasza:
3%
Milyen magas vagy? Illetve milyen végzettséggel, hol dolgozol? Felesleges túlagyalni a társkeresést ugyanis gyakorlatilag csak ez a kettő számít, ha egy csaj vonzalmát akarod elnyerni. Még a csúnya arc sem kizáró ok, ha elég magas vagy (+185), mert rengeteg magasságfétises csaj van, aki szimplán csak ezért hajlandó összejönni a pasival. Egyébként csak hogy érzékeltessem mennyire nem számít az arc: én arcra egész jóképű vagyok, de ez eddig sz**t sem ért, mert még a tinilányok is levegőnek néznek a 170-es mélységem miatt. Természetesen húszas éveim közepét taposva még mindig szűz vagyok.
2017. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Egy dolgot nem értesz... Teljesen mindegy, hogy milyen kommunikáció tanfolyamra stb-re jársz, hogyha az ÖNKÉPED nem javul ettől. Az vagy, amit gondolsz magadról. Ha szerinted egy csúnya, előnytelen férfi vagy, akkor tényleg az vagy. Itt az alapvető hozzáállással meg gondolkodással van a probléma.
2017. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!