Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Önfejlesztésem csúcspontján járok. Már vagy 3 éve ezen dolgozom, mindent elkövettem amit csak lehetett. Arra jutottam, hogy ha alacsony és csúnya vagy, akkor nem csak csinos, de semmilyen nő nem lesz hajlandó "megnyílni" az ember ronda fiának. Pedig egész jól ki is gyúrtam magamat. Lefogytam, felszedtem vagy 12 kiló tiszta izmot ez idő alatt, de mit sem ér a magasságom és az arcom miatt.


Tanultam konkrét kommunikációt, beszéd és tárgyalás technikákat is, nem apróztam el :D De az a legjobb az egészben, hogy a nőket ez mind nem érdekli egy kicsit sem.

Személyiségemen is sokat dolgoztam. Sokkal bátrabb vagyok és határozottabb vagyok.


Élőben részeg középszerű, csúnya arcú, vagy dagadt lányokat már fel tudok szedni, legalább is amíg részegek addig beszélnek velem, utána már ők sem reagálnak semmire amit csinálok. Társkeresők addig működnek, amíg csak a testemet látják. Ahogy meglátják az arcomat és megtudják, hogy mennyire alacsony vagyok azonnal köddé válnak. Józanul normális viselkedés, normális nőknél eddig teljesen sikertelen volt. Mit kellene még tenném szerintetek ? mert én már tényleg nem tudom. A nőket csak a pénz és külső érdekli.



2017. okt. 26. 17:29
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9-es:

170 körül vagyok de az arcom csúnya. Hiába fogytam le, nem sokat segített. Én jövőre 30 leszek és nekem se volt még semmi néhány részeg dagadt lány csókon kívül.


10-es:

Ez sem igaz. De ha igaz is lenne, honnan vágnád le, belelátsz a fejembe vagy mi ? Taníts meg rá :D

2017. okt. 26. 17:59
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

"Az arcom csúnya"

Amíg így gondolod, addig ez ki fog jönni a kisugárzásodon. Azt szokták mondani, hogy aki magát nem tudja szeretni, azt más sem tudja.

2017. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Hogyhogy csúnya? Pattanásos? Aknés? Májfoltos? Sovány / beesett? Szeplős? Anyajegyes?
2017. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
Jó kis válaszok from women. Ha nem teszel érte, akkor egy lusta élettelen gyökér vagy, ha teszel érte, akkor meg a görcsösség miatt nem állnak le veled. Zseniális.:DD
2017. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

13-as:

Egyszerűen ronda formájú a fejem és az arcomon is minden.


14-es:

Ugye ? Én is pont ezen gondolkozom, hogy ha nem nézel ki jól akkor "rosszul csinálsz valamit" teljesen mindegy, hogy mit.

2017. okt. 26. 18:34
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
A görcsösség egyáltalán nem függ össze önmagad fejlesztésével. Két teljesen különálló dolog. Az, hogy valaki fejleszti magát nagyon jó dolog. De ettől nem kell görcsösen futni a párkapcsolat után, mert a fejlesztés sem ér semmit, ha elriasztja a nőket az elkeseredettséggel.
2017. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
8%
Jóképűnek és magasnak kell lenni, mondjuk ez egy nem csinos barátnőhöz is alapkövetelmény.
2017. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Persze nagyon könnyű dumálni a másik f**z másik oldaláról, hogy ne legyen a férfi görcsös. Ti kiválasztjátok a 20 jelöltből a legjobbat, az valóban elég laza. Nem nektek kell megmérkőzni valamilyen formában a többi jelölttel, hogy téged válasszon a nő. Úgyhogy szerintem hagyjuk ezt a szentbeszédet, a nők az erős férfiakhoz vonzódnak, ennyi. Vagy fizikailag és jellemileg erős, vagy van hatalma, tehát pénze és kapcsolati tőkéje. Akinek ezek közül egyik sincs, az mehet is remetének, mert ha a fejére áll, akkor se lesz semmi köze a másik nemhez.
2017. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
93%

Na most ez az elmélet több sebből vérzik. Egyrészt miért is kell egyszerre 20 nőt fűzögetni? Aki ezt csinálja ne csodálkozzon ha a valamire való nők elutasítják. Ha minden nőnek 20 pesi udvarolna, az csak akkor lenne lehetséges, ha egy pasi mondjuk egyszerre 18 nőnek udvarol. Ami megint csak nem a nő hibája.

A görcsösség pont ezt jelenti. Hogy nem kell kaparni a kapcsolat után, hogy legyen már végre valaki. Egyszerűen csak meg kell várni, amíg találkozol valakivel, akivel megvan az összhang és tetszetek egymásnak, nem pedig minden nőneműnek udvarolni akivel találkozol. A kapcsolat olyan, mint a fingás. Ha erőlteted egy nagy sz.r lesz belőle.

2017. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem kell direkt udvarlásra gondolni. Kis elejtett célozgatások, mondatok elegek. Szerinted ha egy nő a barátai vagy a munkatársai között végigmenne, hogy figyelj, tied lennek egy éjszakára, vagy kapcsolatra, meglepődnél, mennyien mennének bele. Simán összejön a 20 egy fiatal lánynál.
2017. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!