Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy csinos barátnőt?

Figyelt kérdés

Önfejlesztésem csúcspontján járok. Már vagy 3 éve ezen dolgozom, mindent elkövettem amit csak lehetett. Arra jutottam, hogy ha alacsony és csúnya vagy, akkor nem csak csinos, de semmilyen nő nem lesz hajlandó "megnyílni" az ember ronda fiának. Pedig egész jól ki is gyúrtam magamat. Lefogytam, felszedtem vagy 12 kiló tiszta izmot ez idő alatt, de mit sem ér a magasságom és az arcom miatt.


Tanultam konkrét kommunikációt, beszéd és tárgyalás technikákat is, nem apróztam el :D De az a legjobb az egészben, hogy a nőket ez mind nem érdekli egy kicsit sem.

Személyiségemen is sokat dolgoztam. Sokkal bátrabb vagyok és határozottabb vagyok.


Élőben részeg középszerű, csúnya arcú, vagy dagadt lányokat már fel tudok szedni, legalább is amíg részegek addig beszélnek velem, utána már ők sem reagálnak semmire amit csinálok. Társkeresők addig működnek, amíg csak a testemet látják. Ahogy meglátják az arcomat és megtudják, hogy mennyire alacsony vagyok azonnal köddé válnak. Józanul normális viselkedés, normális nőknél eddig teljesen sikertelen volt. Mit kellene még tenném szerintetek ? mert én már tényleg nem tudom. A nőket csak a pénz és külső érdekli.



2017. okt. 26. 17:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nincs mese, legyél gazdag, és operáltasd át az arcod!
2017. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19-es:

Mi nem risztja el a nőket manapság őszintén ??

Tapasztalataim szerint elriasztja őket ha egy férfi:

- alacsony

- vékony

- szegény

- határozatlan

- csúnya

- kedves

- túlsúlyos

- nemdiplomás (mérnök, orvos, jogász, stbstb)

- okos

- szerény

- művelt

- nem feminista

- nem liberális

- nem külföldi (ha már itt tartunk)

- görcsös

... és még hosszú a lista.


17-es

Hát igen de ettől még mi akik nem vagyunk ilyenek mi is szeretnénk élvezni a női társaságot.


21-es

Jah. Hát az nem olyan egyszerű mivel az emberek többsége rohadt csóró és nem sem az az arc vagyok aki most nyert a legyen ön is milliomosban. De csak kell egyen más mód, nem hiszem el hogy ennyire nehéz legyen ez.

2017. okt. 26. 19:10
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyi minden elriasztaná a nőket, akkor nem lennének kapcsolatok, csak szingli emberek. Minden egyes emberben megvan ezek közül valamelyik, tehát ha ez mind kizáró indok lenne, senkinek nem lenne párja. De a kifogáskeresés mindig könnyebb.. :)
2017. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

23-as

Lehet pont te írtad hogy a görcsösség is elriasztja a nőket :D Amúgy nem kizáró okok ezek de hatalmas hátrány mind.

2017. okt. 26. 20:07
 25/25 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kommenteket, legalább már értem, miért nem kíváncsiak rád.

Persze, sírdogálj csak, hogy a magasságod miatt :D ha neked az könnyebb, hajrá :D de azt elárulom, hogy nem ez az oka :)

2017. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!