Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú komoly kapcsolathoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú komoly kapcsolathoz elegendő egy férfinek ahhoz hogy nagyon csinos vonzó a nő és nagyon bejön a férfinek vagy ha nincs szerelem akkor egy idő után unalmas lesz egy ilyen nő is a férfinek és ki fog kacsingatni?

Figyelt kérdés
júl. 12. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés. Ha belsőre 0 vagy, akkor hiába nézel ki jól.
júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért nincs szerelem. Ha azért,mert buta mint a föld, vagy proli azon nem lehet változtatni.

Ha van fizikális vonzalom már félsiker, és ha van közös érdeklődés, programok, megértitek egymást, szeretsz velelenni, simán megtudod szeretni.

Én speciel sokkal jobban szeretem ha valakibe nem vagyok huu de szerelmes, és nézek el minden szart neki, hanem a földön járok vele és jól érzem magam vele, tudod minden csak úgy simán megy vele problémamentesen 🙂

júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Belsője is jó csak nincs úgy szerelem szeretet
júl. 12. 12:46
 4/14 anonim válasza:
52%

Tudom nem vagyok ,,férfi" és nem ,,nők" hanem lányok vesznek körül. (17 éves technikus srác)


De nekem már most unalmas úgy hogy nem is volt kapcsolatom. Leírok egy sztorit. Vagy párat , ezt még nem tudom előre.


Faterom aki ,,tapasztaltabb" látta már a cicababa osztálytársnőmet, amikor gyaksziról hozott minket haza. A csajról érdemes tudni hogy van rajta anyag, (mind segg meg mell, mind smink ilyenek). Feljött a téma a sminkről meg a műkörömről. Nem tudom pontosan hogy kérdezte, meg kb. 1 éve volt, de a helyzet a következő.

,,(A-apa L-lány)

(A) Miért jó az neked ha sminkelsz meg műkörmöd van?

(L) Hogy tetszek magamnak.

(A) De utána ki is rakod nem?

(L) ... Hát, de... hogy mások is lássák.

(A) Akkor biztos hogy magadnak csinálod?

(L) ......?? (A csaj felháborodott, utána nem beszéltünk)


Hazavittük, (Tovább kell menni a falujába, amerről jövünk haza, utána faterral kettesben maradtunk. Annyit tett hozzá ,,Szépnek szép, csak meg ne szólaljon."


Nem azt mondom tökéletes pali vagyok, főleg így tiniként. Egy nagyon jó barátom mondta (nem haver,barát, felnézek rá) ,,Külső megfog, belső megtart"


Persze a szép külső elég arra, hogy beinduljanak az állati ösztönök és karóra húzzák az embert. (A bulizós szép cicababák, illetve volt osztálytársaimnak videó is van róla hogy egyből smárolnak én meg gáz vagyok hogy nincs barátnőm. )


Szóval röviden attól függ ki mit akar a kapcsolatban. Ha csak a kinézet van, akkor tök jó csak miután ürített a pasi, szépen le fogja cserélni mint a törülközőt.

júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem elég, kell lelki kötődés is, hívhatjuk szerelemnek vagy bárminek, de kell, hogy legyen valami. Hosszútávon pedig inkább a belső fog számítani.


#4

Hatalmas respect haver! Ritka intelligens vagy ennyi idősen! Sok huszonéves ember példát vehetne rólad...

júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akármilyen nemről beszélünk és akármilyen az ember személyisége, az biztos, hogy CSAK külsőségek senkinek sem elegendőek egy hosszú távú, komoly, elköteleződött kapcsolathoz. Tökmindegy, hogy hogy néz ki a másik és férfi vagy nő az illető, egyszerűen ha nincs más, ami összetartson, csak a fizikai vonzalom, hogy jó ránézni a másikra de kb ennyiben ki is merül, az bizony nem fogja őket tűzön-vízen át összetartani életük végéig. Nyilván az fontos és előnyös, ha jól néz ki a párod, az elengedhetetlen, hogy szexuálisan is vonzónak tartsd, de hogy ennyire nem lehet tartós kapcsolatot építeni, az is biztos. Ezen kívül kell közös érdeklődés, azonos jövőkép, világról alkotott elképzelés, témák, beszélgetés, humor, időtöltés, hasonló személyiség, hogy jól kijöjjetek egymással, romantika, szimpátia és millió más dolog, amit fel sem tudok sorolni meg megfoghatatlan meg minden. Nem véletlenül nem egyszerű a párkeresés.
júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#4 ti kérdezgettek egy random nőt arról, hogy mit miért csinál a testén, aztán még ti mondjátok, hogy “csak meg ne szólaljon”? Már bocs, de oltári tahóság ilyen magánjellegű dolgokról faggatni valakit, aztán még a csajt szólod le. Te mit szólnál, ha random elkezdene valaki kérdezgetni, hogy miért úgy hordod a hajad, ahogy, meg miért gyúrod ki magad, kinek akarsz te tetszeni? Mi köze ehhez bárkinek is? Egyedül a lány dolga, hogy mit kezd a testével és full illetlenség felkérdezgetni róla.


Amúgy a kérdésre válaszolva, a legtöbb faszinak elég a külső. Amelyik megteheti, hogy jó nője legyen, annak lesz is, függetlenül attól, hogy belsőre milyen a csaj.

júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hosszabb távon kicsi eséllyel fog működni, ha lényegében inkább csak jól elvagytok egymás mellett, amolyan "legjobb barátokként" (mármint nem valódi barátság, csak hogy a lelke mélyén így érez az egyik). Sem az nem működik hosszabb távon, hogy csak külsőleg tetszik valaki, de nem táplálsz iránta mélyebb érzéseket, tiszteletet, szeretetet. A másik tipikus eset, amikor a férfi szerelmesnek érzi magát, de valójában csak fellángolásról, szexuális túlfűtöttségről van szó a nő irányába, szintén nem működőképes hosszútávon.

Mindkét megállapítást többszöri tapasztalat mondatja velem. Sajnos szűk az a mezsgye, amikor két fél úgy érzi, hogy tényleg egymásnak lettek teremtve, nem csak ideiglenes fellángolásról van szó, amikor szerelmesnek érzed magad, de az alapok mégis hiányoznak ahhoz, hogy hosszú távon működhessen.

júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7

Mit szólnánk mi pasik?


,,Miért úgy hordod a hajad?"

Nekem így tetszik, csajoknak is remélem bejön.


,,Miért gyúrod ki magad?"

Vigyázok az egészségemre és szeretnék tetszeni a csajoknak.


Tudod ez a különbség... mi - sok nővel ellentétben - nem próbáljuk meg elhitetni a külvilággal, hogy csak magunknak akarunk tetszeni. Nekünk rendben van az önbizalmunk és sokszor bizony azért teszünk dolgokat, mert szeretnénk tetszeni a nőknek. A nők mit csinálnak? Jönnek ezekkel a marhasággal, hogy csak maguk miatt teszik ki a cicit, csak maguk miatt van műköröm, smink stb... Közben azért csinálják, mert nincs rendben az önértékelésük és kívülről várják a megerősítést, hogy milyen szépek. Kell nekik az ego boost, mert belülről jövő, igazi önértékelése igazán nincs túl sok nőnek. Ahogy kételkedik benne, hogy szép nő-e, egyből nyomja ki a közösségi oldalra a képeket és várja a megerősítő lájkokat, ami majd simogathatja a lelkét...

Mindig agyfaxt kaptam az incelektől, de az ilyen válaszolóknál elgondolkodom, hogy azért vannak dolgok amikben az inceleknek igazuk van. Az egész válaszod nettó férfigyűlölet...

júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális férfinak igenis kell, hogy a nő intelligens legyen!


A 4#-nek gratula, ő már 17 évesen tudja.

júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!