Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy nagyon vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy nagyon vonzó nagyon csinos 10/10-es nőnek borzasztó nehéz a társat találnia?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm 25 éves tényleg az a 10/10-es NŐ, mikor együtt megyünk ki ebédért szerintem tízből kilenc férfi utánanéz, megnézi, nagyon feltűnő jelenség annyira csinos szépség, viszont hét éve keresi a párját é egyszerűen nem jön össze egy sem ha össze is jön mert voltak azért kapcsolatai három hónap, max. fél év után általában megcsalják őt vagy azt mondják hogy nem érzik azt és szakitanak vele. Neki abszolút nem számít a pénz volt már csóró pasija is volt viszont a kinézet valóban számít tehát viszonylag a helyes sportos vonzó férfiaknak az esélyt
júl. 15. 22:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%

10-es amúgy az ilyen "10/10"-es nők sose 10/10-esek. Ad2: majd pont nem lesznek elvárás cunamik részükről, haha. Vicc.


Szánalom a köbön.


40F incel

júl. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

#9-es, a 35-45 évesek között már nincsenek gigachadek :D

Egy öregedő férfi sosem lesz értékesebb egy fiatalnál.

júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira elképesztően jó nő (kétlem, sok ilyen túlzást hallottam már), akkor vagy az van, hogy félnek a pasik tőle, vagy pedig a személyisége mérgező, vagy rideg.
júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Túl magasak lehetnek az elvárásai. Külsőre, anyagilag, bármi egyéb szempontból.


2. Van valamilyen személyiségbeli defektje, egy rossz hozott minta, trauma, akármi, ami miatt nem megfelelően választ.

júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

12_es dehogy nincsenek 35-45 közötti gigachadek. Lehet ahol te laksz mucsán ott nincsenek de a fővárosban elképesztően kemény kigyúrt 30-asok, 40-esek vannak, a huszonévesek puhányak tohonyák még, persze van kivétel köztük is de egy Gigachad az nem 25 éves nem tudom te hol élsz, de lehet nálatok a szögedi egyetemen a 22 éves srácok Giga Chadek, de sztem te mást értesz ez alatt haha. Amúgy meg egy 35-45 éves rohadtul nem "öregedő" :).


13-as: "félnek a pasik tőle" - ez a másik mítosz ami akkora kamu. Senki se fél tőle csak nem akarnak involválódni, hiszen az ilyen primadonnák elképesztőek tudnak lenni, a legkegyetlenebb fajta és a "szépsége" mögé burkolózik. Sokszor amúgy neveltetés kérdése is, ha az apja megnevelte volna és nem királykisasszonyt csinált volna belőle akkor normális hozzáállása lenne a farkakhoz.


14-es: magas elvárások ez nyilvánvaló, egy csinos nő a legjobbakra pályázik, de azokra pályázik az eggyel kevésbé csinos is, és sokszor meglepő módon azok a befutók, ugyanis a férfi nem akar féltékenykedni 0-24-ben hogy kivel csalja épp a pina akivel van.

júl. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Én is hasonló cipőben járok. Jelentkezők mindig akadnak, de hosszú kapcsolatom évek óta nem volt. És az a vicc, hogy pl. kolléganők között is én vagyok az egy szingli, pedig pont én nézek ki a legjobban :D Mondjuk nyilván az igényeim is magasabbak.
júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Mondom én, hogy több jónő van mint jó férfi. Kellemes keresgélést!
júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
16-os biztos nagyon jól nézel ki, hagyjuk már...
júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hát pedig van ilyen. Velem id ez volt. Személyesen senki nem jött oda ismerkedni, de amint felregisztráltam társkeresőre, rengetegen írtak. A párom mondta is (akivel ott ismerkedtünk meg), hogy élőben nem mert volna odajönni hozzam.
júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

#18

Milyen szuperképességeid lehetnek, ha te látatlanban is megmondod, ki hogy néz ki :D

júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!