Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya csóró férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya csóró férfi és nagyon-nagyon szép csinos nő párkapcsolata hosszabb ideig tart mint helyes pasi csinos nő kapcsolata?

Figyelt kérdés
Mert csúnya csóró szép nő esetén valódi szerelem van..
júl. 11. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen kapcsolat eleve nem is lesz, vagy csak amikor a naprendszer bolygói éppen tökéletes sort alkotnak, tehát 43485357398749 évente egyszer. (Most azokat az eseteket hanyagoljuk, ahol Deák Feri bácsi milliós klónseregben besegít, mert az nem szerelem, de még csak nem is kapcsolat, hanem üzlet)
júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Addig tart, amíg a szép, csinos nő nem talál jobb pasast. Tudom, most összetörtem a romantikus képzelgéseidet, de ideje a valóságban élni.
júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Deák Feri bácsi milliós klónseregben besegít"



Mennyire ironikus, hogy Feri bacsi incel volt, pontosabban protocel.



40F incel

júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

3.


A jó incel, ahol tud segít!

júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Hát...elvileg 4-4,5 milliárd éves a föld...de szerintem ilyen felállás még nem volt, hogy 10/10-es nő, osszejöjjön egy 10/....3-4-es pasival.

Ez fizikai és szellemi képtelenség....F

júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 Te annyi mindent tudsz az incelekről hogy az már ijesztő. Saját életeden nem akarsz már változtatni te szerencsétlen?

Ja várj a nők mind gonoszak és emiatt nem jön össze neked.

júl. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!