Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek ír rám, ha utána napokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír rám, ha utána napokra eltűnik?

Figyelt kérdés

Mindig ő keres, beszélgetünk is sokat. Most is ez volt. Írt,beszélgettünk,érdeklődött, de 2 napja nem válaszol.


20/L



júl. 13. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet megunta, hogy folyton ő kezdeményezi a beszélgetéseket. Ha neked is bejön, miért is nem írtál neki néha te?
júl. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nagyon úgy tűnik, hogy nem annyira érdeklődő, mint te felé. Ha tényleg fontos lennél, akkor legalább annyit írna, hogy nem ér rá beszélgetni. De, hát látod még ennyit sem képes leírni. Tudom, mert ezt tapasztaltam. Épp gyógyuló fázisban vagyok…
júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12Csak akkor nem értem minek ír rám, kezdeményez beszélgetést és akar találkozót, ha utána eltűnik... nem értem ennek a lényegét
júl. 15. 20:07
 14/17 A kérdező kommentje:
Aki engem nem érdekel azt nem keresem, nem hívom el, nem hitegetem. Ennyire egyszerű
júl. 15. 20:08
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Lehet, hogy ezt nem fogod nekem elhinni, de ugyanez volt nálam is. Felmerül bennem a kérdés, hogy nem ugyanazzal az emberrel beszéltünk? 👀
júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Meglehet.🤣 Vagy csak sok az alacsony érzelmi intelligenciával rendelkező férfi, aki kommunikáció helyett szó nélkül lelép.

Amilyen sztorikat hallok barátnőktől, ez még lájtos ahhoz képest.

júl. 15. 21:38
 17/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Nem válaszolsz? Sokat segítene a tanácsadásban…
júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!