Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy függetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy független 40 éves férfi, aki társat szeretne, mégsem megy el társkereső rendezvényre? ( RapidRandi )

Figyelt kérdés

júl. 10. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert hűséges társat szerintem nem ilyen formában találok.
júl. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha éhes, akkor se biztos, hogy McDonald's-ba megy. Vannak egyéb opciók.
júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ÉS mégis hol ismerkedne meg máshol az ember fia? Utcán? Neten? Ezek nem elfogadottak manapság, munkahely szintén offos, hiszen ott csak kényszerből vannak összezártság miatt a nemek együtt.


Online nekem már senki se ír vissza.

júl. 10. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem mennek el sokan erre a rendezvényre, mert ez már beletartozik a mesterséges, un eröltetett társkeresésbe.

Én értem amit mondasz, hogy a való életben nagyon nehéz az ismerkedés, de hidd el, az erőltetett dolgok megint csak nem működnek.

Nézd.

Én 3× voltam Rapid randin. Mindhárom alkalommal volt 1-1-1 találat. Találkoztunk is, mégsem lett belòle semmi, mert nem egyeztünk sok dologban.

Az, hogy ott a rapidon neked 5 perc alatt szimpatikusnak tűnik valaki, az még sajnos semmire sem garancia.

Az, hogy valóban stimmeltek e, az majd az első találkozás után derűl ki.

Tényleg nagyon nehéz most az ismerkedés.

Ha valaki azt mondja nekem egy 10 évvel ezelőtt, hogy 10 év múlva szinte lehetetlen lessz egy normális, rendes kis nőt megcsípni, biztosan hűlyének néztem volna.

Tuti, hogy a rőhögéstől hasgörcsöt kaptam volna.

És láss csodát.

A tragédia bekövetkezett.

Tényleg nagyon nehéz, és csak a baromi szerencse segít.

Persze a szerencséért is tenni kell, de ez már másik téma kedves kis kérdezőm.

Napsütésben gazdag napot kívánok. 🌝🌞🌡

júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-es: köszönöm, végre egy normális válasz.


Nézd én jóval többször voltam mire eljutottam oda hogy valakivel valóban volt komolyabb érdeklődés És nem csak szódával elmegy “match”. Most már nem is jelölök csak ha tényleg megfog.


Ha voltál már párszor, akkor tudod a megfelelő kérdéseket feltenni amik vízválasztók ( lakhely, életkor, életvitel, gondolkodás, jövőbeli tervek ). Ezen felül ami kell az a fizikális és intellektuális vonzalom.


Én kevésbé tartom direktnek mint random valahol leszolitani valakit.


Az csak fiatalon működött hogy lassú ismerkedés után mélyült el a kapcsolat.


30 felett már ismerjük magunkat és az elvárásainkat is és sokkal gyorsabban kiderül mi van, és ha jól érezzük egymás társaságában magunkat akkor nincs játszma hanem tovább megyünk a kapcsolatban.



Persze lehet várni a sült galambot :).

júl. 11. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Te most magadról beszélsz, és valójában elmész ezekre az eseményekre, vagy azt kérdezed, hogy te miért nem jársz ilyenekre?
júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én megyek. Az érdekel hogy más miért nem !
júl. 11. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a 4- es hozzászólást írtam.

Én is mennék, de sajnos már átugrottam a korhatárt, így nem mehetek.

Sajnos 55 felett megszűnik az élet.

A nőknek fiatalabb férfi kell, rendezvényre nem mehetsz.

Pedig van nekik több is.

Főző tanfolyam, ahol lehet ismerkedni, lakat parti, de mindegyik életkorhoz kötött.

júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as mondjuk a rapidrandi.hu-n van 41-55 és 55-67 közöttieknek is rendezvény. A legkorrektebb cég mert 4-5 korosztálynak szerveznek és ha hiszed ha nem, a 20-29 éves a legneccesebb, mert arra alig van jelentkező, mindig mondják. Emiatt az nincs is sűrűn. De érthető, a huszonéves nők megtudnak ismerkedni bárhol, csak meg kell jelenniük és a lábuk előtt hever mindenki.



38F incel

júl. 11. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Megnézem, mert régebben 55 volt a főlső határ.

Lehet, hogy kicsit bővítettek, mert látták az igényt.

Igen, a fiataloknak azért egész más minden.

Tudom, hogy nekik sem kőnnyű, de lényegesen könnyebb.

Nameg itt van ám egy olyan dolog is, hogy ha nincs senkid, akkor miért nincs.

Ez lényeges kérdés. Azért, mert nem áll veled szóba senki, vagy azért mert nagyon válogatsz.

Ez nagyon nem mindegy.

Egy fiatal csinos, jó megjelenésű lánynak ha nincs fiúja, az azért van, mert nagyon válogat.

Ez egészen biztos.

Nekem pl azért nincs, mert nem áll szóba velem senki. Levegőnek néznek.

Ez óriási külünbség.

júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!