Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány mennyire számít "jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány mennyire számít "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=McpdGY273MU

1:10-től, a szőke lány. Olyan értelemben kérdezem, hogy ő egy top nőnek számít, felső 0.1%, aki a férfiak krémjéből válogathat, vagy teljesen átlag/átlagosan szép? A skála rád van bízva.


júl. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
31%
Örülj neki kérdező, az összes ilyen lányt meghagyjuk neked!
júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta hogy ne legyen bent neked a top3-ban. Azt csinálsz amit akarsz

Csak objektíven ez egy altag szomszéd lány.

júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

31-32

egyébként ez amit itt toltok az engem lowkey meg szokott nyugtatni kicsit, mert mindig megy duma meg sírás itt hogy "igényes férfiként nem kapok jobbfajta nőt csak átlagosat vagy azt sem".


De hát ha ti a szőke lányt értitek "objektíven átlagos" alatt akit meghagytok másnak akkor én nem fogok aggódni, nekem kinézetre egy ilyen lány egyáltalán nem megalkuvás.


Alapból se értem hogy az itteni blackpill huszárok olyan mintha mindig a kívülállóknak akarnának megfelelni hogy milyen a nőjük. Elemezgetik táblázatok alapján hogy "objektivan" mennyire jó nő vagy sem, linkelgetik a VS modelleket hogy "ezek a top nők"...


Ki nem szarja le hogy random arctalan internetes figurák szerint ki a top nő, azzal a lánnyal legyél aki neked tetszik bazd+.

júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

32 vagyok, én nő vagyok…

Nem értem hogy most melyik oldalon állsz vagy mi a gondod.


Én azért válaszoltam mert imadok nőket elemezni, szép nőket nézegetni és tudni, látni hogy a 10es skálán hol helyezkednek el.


Hatalmasat röhögtem amikor azt olvastam hogy ez a nő a top 0.1%…


Csak ezért szoltam hozza.

Nekem mindegy hogy valakinek ez az istennő kategória. De ténylegesen nem az.

júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Lónak a faxát vagy nő blackpiller ficsúr faxos
júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Basement
júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
40%
35 na ezért érdemes volt egy értelmes kommentet itthagyni 😂
júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Ficsúr 40finc alt-account
júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Engem speciel nem zavar, hogy más nem tartja top nőnek, sőt :D nekem attól még lehet az
júl. 10. 19:39
 40/41 anonim ***** válasza:

39

Így van. SZerencsére nem vagyunk egyformák.

júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!