Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Japánban, Kínában és Dél-Koreá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japánban, Kínában és Dél-Koreában tényleg nagy presztízsnek számít, ha egy csajnak európai pasija van?

Figyelt kérdés
Sokaktól azt hallottam, hogy ez már önmagába véve hatalmas nagy dolog ott. Igaz ez?
2016. febr. 28. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Kb. mint mikor idehaza a csajok (sivatagi vagy mezei) cigánnyal vagy négerrel menőznek.
2016. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a japanokat nezzuk, eleg erdeklodoek a kulfoldiek irant, VISZONT van egy olyan sztereotipia, amely szerint a feher ember budos es csak amerikai lehet. Raadasul nagyra vannak maguktol, elvileg a "gaidzsinokat" (=kulfoldieket) nehezen fogadjak maguk koze.


Nekem mondjuk azt mondta a japan tanarom, hogy meglehetosen kozkedvelt lennek a szoke hajammal es a zold szemeimmel Japanban. Szoval talan attol is fugg, mennyire vagy feltuno kinezetu kozottuk.


Kina: a ferfiakat a mai napig tobbre ertekelik a noknel, ezert legalabb a csajod csaladjaba nem lesz nehez beilleszkedned, ha komolyan gondolod a dolgot.


Del-Korearol semmit nem tudok.


23L

2016. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy japán cégnél dolgozom, és igen.. csak úgy támadják a nők a kollégáimat.
2016. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!