Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány mennyire számít "jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány mennyire számít "jó csajnak"?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=McpdGY273MU

1:10-től, a szőke lány. Olyan értelemben kérdezem, hogy ő egy top nőnek számít, felső 0.1%, aki a férfiak krémjéből válogathat, vagy teljesen átlag/átlagosan szép? A skála rád van bízva.


júl. 9. 22:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Arcra 6/10.
júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
30%
Nekem tetszene, de valamiért érzem hogy nem a földön jár, biztos válogathat is a férfiak közül. Én már úgy vagyok vele hogy meg sem próbálom...
júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy a segge többet ér, de azt látni normálisan.
júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%

4-5. Nem csúnya, de az az arc akire nem emlékszel öt perc múlva. A nyilatkozó dundibb barna lány szebb, de ő se az akit bárki felismerne később. Mindkettő a tipikus basic bitch. És ez nem lekurvázás hanem női magazinokban is sokszor megírt jelenség. "Alaplánynak" magyarosították sok éve valamelyik magyar magazinban, az Elle-ben vagy a Marie Claireben, nem emlékszem melyikben. De itt egy cikk a jelenségről:

[link]

júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Top semmi esetre se, lehet hogy tetszik valakinek nekem nem.
júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
átlagnál jóval szebb, nem csúnya, de ahogy írták fentebb 5 perc múlva elfelejted
júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
bőven válogathat a férfiak közül igy is, nem kell az egóját pufferelni
júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
56%
az a valóság, h örülne itt mindenki ha ilyet kaphatna..... :)
júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%
Fura arckifejezés, ideges tekintet... a barna csaj természetesebb és jobb választásnak tűnik, többet ér szerintem.
júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel nézve egy teljesen átlagos lány. Az a típusú átlagos, akire nem emlékszel 20 perc múlva ha csak futólag láttad valahol.
júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!