Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! TE ismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! TE ismerkednél magaddal, ha a másik nem lennél?

Figyelt kérdés

Régóta nincs párkapcsolatom, és elgondolkodtam ha vajon én, ha nem én lennék, megismerkednék magammal, ismerkednék-e vele.


Remélem érthető a kérdés :/


Te hogy vagy ezzel?



júl. 9. 10:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt dolog! Átmennék az utca túloldalára. Néha a feleségemet sem értem, mit eszik rajtam.
júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Köszönöm a kérdést! Jól vagyok! Van hova fejlődnöm. Pártalálás okés, kapcsolat megtartása már nehezebb. Hamar elvesztem az érdeklődésemet a másikban.
júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén? Fogalmam sincs.. Nem vagyok nő. Eleve más hormonok, folyamatok zajlanak le egy nőben, ha bejön neki egy férfi, mint fordítva. Nem tudom magam csak úgy beleképzelni.

Ha ő belegondol abba, hogy lefekszik egy jó pasival, neki az valószínűleg izgalmas lesz. Hát ha én belegondolok, kicsit kellemetlenül kezdem érezni magam.

júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
nem ismerkednék, nem vagyok búza :D
júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem főleg a személyiségem miatt.
júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Isten őrizz 🤣
júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19%
Miért kívánsz nekem ilyen rosszat, hogy én nő legyek?
júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ami a külső adottságaimat illeti, igen (amint a mellékelt ábra is mutatja 😀), a továbbiakat tekintve viszont nem, mert ritka pocsék természetem van.

N, nem egyedülálló

júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen így megtudnám mennyire pervi nő lennék.
júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
NEM
júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!