Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! TE ismerkednél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! TE ismerkednél magaddal, ha a másik nem lennél?

Figyelt kérdés

Régóta nincs párkapcsolatom, és elgondolkodtam ha vajon én, ha nem én lennék, megismerkednék magammal, ismerkednék-e vele.


Remélem érthető a kérdés :/


Te hogy vagy ezzel?



júl. 9. 10:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Igen, de én vagyok annyira autoszexuális, hogy a kérdést ne úgy értelmezzem, ahogy te.
júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Azt hinném magamról, hogy foglalt vagyok.
júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
Nem, mert iszonyatosan merev vagyok és az alap arcberendezésem olyan, mintha mogorva lennék mindig, pedig nem, csak amíg nem mosolygok, addig ilyen 😀 Nehezen nyílok meg másoknak, önmagam igazán már csak akkor tudom adni, ha kiépült egy bizalmi kapcsolat. Ja, amúgy is a 2 gyerekemmel megyek szinte mindig mindenhova, tehát nyilván nem szólítana le senki mert családos nő vagyok és amúgy is elutasitanám.
júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
Külsőre nem tetszenék az tuti....szóval meglátnám és elsétálnék.
júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy! Nem is értem a páromat...
júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Rögtön leszopnám magam.
júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Biztosan leszólítanám magam. Aztán, mivel jól kijövünk velem, elgondolkodnék, hogy másnak is ilyen könnyen kapható vagyok-e. Kiderülne, hogy a legféltettebb titkaim sokáig őrzöm.

Köszönöm ezt a skizofrén kérdést, igazán jólesett! Végre kiírhattam magunkból!

júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
62%

Nem, sajnos ocsmány vagyok és első látásra túlzottan érdekesnek sem mondanám magam. Mogorvának, esetleg agresszívnak tűnhetek.

Ráadásul ha nő lennék szerintem jól néznék ki, úgyhogy a saját férfi verziómnál sokkal jobb pasikat is kaphatnék. Szóval nem.

júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább megnyerném a lottót, és szép fiúkákkal ismerkednék.
júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%

Ronda nő vagyok, szóval alap, hogy nem. Mégis melyik férfinak kellene egy bányarém?! Bocs, melyik NORMÁLIS férfinak? És még a "kellene"-re is helyeznék némi hangsúlyt, mert az nem igazán ér, hogy egyéb lehetőség híján ráfanyalodna csukott szemmel beleüríteni meg kiszolgáltatni magát vele...

A többiről nem is beszélve; én nem vagyok érdekes, szórakoztató, humoros, folyton pörgős, akit lehet ide-oda ráncigálni programokra, utazgatni stb., nyilván a ma emberének ez sem megfelelő így.

júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!